bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 63,124.91 3.11%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,065.58 3.19%
bnb
BNB (BNB) $ 549.03 3.43%
solana
Solana (SOL) $ 139.41 6.73%
xrp
XRP (XRP) $ 0.499057 1.81%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.456549 3.85%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.150052 3.25%

Elon Musk’tan Yatırımcılara Uyarı

elon musk yapay zeka sirketi kurdu 2

Tesla CEO’su Elon Musk resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamalar ile sık sık gündeme geliyor. Son olarak Elon Musk bu kez yatırımcılara bir uyarıda bulundu. Elon Musk, The Wall Street Journal’ın CEO Konseyi Zirvesi’nde Dogecoin hakkında bir uyarı yayınladı.

Elon Musk Yatırımcılara Uyarılarda Bulundu

The Wall Street Journal’ın Londra’daki CEO Konseyi Zirvesi’nde online olarak katılan Elon Musk, “Kimseye kripto satın almasını veya Dogecoin üzerine bahse girmesini tavsiye etmiyorum” dedi.

Elon Musk’ın bu temkinli tavsiyesi, piyasa üzerindeki özel etkisinin ışığında olabilir. 2018’de ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na Tesla’nın hisse fiyatı hakkında esrarengiz bir şaka yaptığı ve istemeden yüzde 6 oranında artırdığı için 20 milyon dolar ceza ödedi.

Ayrıca hatırlatmak gerekirse Kripto para borsası Binance’in kurucu ortağı ve CEO’su Changpeng Zhao, Tesla, SpaceX ve Twitter’ın patronu olan Elon Musk’ı sosyal medya platformu Twitter’dan takip etmeyi bıraktı. Ayrıca

Musk’ın Twitter’ın ikonik kuş logosunu kısaca Doge meme olarak değiştirme hamlesi, başlangıçta Nisan ayında heyecan uyandırdı ve Dogecoin’in değerini yüzde 8 artırdı. Yine de, karar geçiciydi ve kuş logosu kısa süre sonra eski durumuna getirildi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala