Dubai Merkezli Lüks Otel, Shiba Inu ile Ödeme Kabul Edecek

dubai merkezli luks otel shiba inu ile odeme kabul edecekth

Kripto para birimleri hızlı bir şekilde benimsenmeye devam ediyor. Birçok farklı alandan şirket, kripto para birimlerini ödeme yöntemi olarak kullanmaya başladı. Son olarak Dubai merkezli lüks otel W Hotels, popüler meme kripto para birimi Shiba Inu (SHIB) kabul ettiğini açıkladı.

Dubai Merkezli Lüks Otelden Shiba Inu Hamlesi

Dubai’de bulunan 5 yıldızlı lüks bir otel olan W Hotels, müşterilerine kripto hizmeti sunmak için kısa süre önce Travala ile ortaklık kurdu. Bu ortaklık sayesinde, W Hotels müşterileri Shiba Inu dahil 80’den fazla kripto para birimini kullanarak ödeme yapabilecek.

Travala.com, Shiba Inu’nun ilk kullanıcıları arasında yer alıyor ve 7 Aralık 2021’de en popüler köpek temalı kripto para birimine destek ekledi. O zamandan beri Travala.com, dünya çapında 3 milyondan fazla alanda seyahat rezervasyonu yapılabilmesi için SHIB ödemelerini destekledi.

Bunun yanında Travala.com, Dubai’de Shiba Inu’nun ana akım bir ödeme yöntemi haline gelmesine yardımcı oluyor. Travala.com, en lüks otellerde kalmak, en iyi restoranlardan bazılarında yemek yemek ve Dubai’deki en çılgın aktivitelerin keyfini çıkarmak gibi sayısız hizmet için rezervasyon yaptırmak için SHIB ödemelerini kabul ediyor.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
307.976,55 TL 0,03%
ethereumETH/TRY
22.616,66 TL 0,32%
tetherUSDT/TRY
18,61 TL 0,11%
bnbBNB/TRY
5.825,07 TL 0,26%
usd-coinUSDC/TRY
18,63 TL 0,15%
binance-usdBUSD/TRY
18,61 TL 0,13%
xrpXRP/TRY
7,56 TL 0,33%
dogecoinDOGE/TRY
1,96 TL 13,54%
cardanoADA/TRY
5,93 TL 0,34%
matic-networkMATIC/TRY
15,98 TL 0,33%
Bağlantıyı kopyala