bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 64,048.16 1.24%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,069.52 1.07%
bnb
BNB (BNB) $ 560.03 0.25%
solana
Solana (SOL) $ 143.19 0.82%
xrp
XRP (XRP) $ 0.517305 3.18%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.481891 1.60%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.153885 0.71%

Bitpanda, Coinbase ile Ortaklık Yapıyor

kenya web3 merkezi olusturmak icin venom vakfi ile ortaklik kurdue

Son dönemde birçok kripto para borsası ortaklık haberleri ile gündeme geliyor. Son olarak bir ortaklık haberi de Bitpanda ve Coinbase cephesinden geldi. Bitpanda, Avrupa Bankaları’nın müşterilerine kripto sunmalarına yardımcı olmak için Coinbase ile ortaklık yapıyor.

Bitpanda, Coinbase ile Lisans Anlaşması İmzaladı

Viyana merkezli Bitpanda’nın teknoloji kolu Coinbase’i likidite ve saklama sağlayıcısı olarak ekledi. Konu ile ilgili yapılan duyuruya göre anlaşma, Amerika Birleşik Devletleri dışındaki Coinbase Institutional müşterilerinin Bitpanda’nın hizmet olarak yatırım platformunu beyaz etiketli hale getirmesinin önünü açacak.

bitpanda coinbase ile ortaklik yapiyorrg

Platformun kurumsal müşterileri, kendi müşterilerine hisse senetleri ve kripto da dahil olmak üzere bir dizi varlık için ticaret, yatırım ve saklama araçları sunmaya başlamak için ticaret altyapısını entegre edebiliyor. Avusturya bankası Raiffeisenlandesbank, Alman neobank N26, Fransız fintech firması Lydia ve İngiliz Plum zaten hizmeti kullanıyor.

Bitpanda’nın CEO yardımcısı ve COO’su Lukas Enzersdorfer-Konrad konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

Bitpanda ve Coinbase, dijital varlıklara yatırımı düzenlenmiş bir şekilde güvenli ve emniyetli hale getirme konusunda bir tutkuyu paylaşıyor. Sektörün müşterileri için dijital varlıkların potansiyelinden yararlanma konusunda benzersiz bir fırsatın olduğu bir zamanda, net bir gelecek belirlemek ve bu tutkuyu ilerletmek için bir araya geliyoruz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala