bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 64,016.15 4.32%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 2,986.20 7.47%
bnb
BNB (BNB) $ 548.69 6.15%
solana
Solana (SOL) $ 139.71 7.93%
xrp
XRP (XRP) $ 0.476723 12.78%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.442351 12.09%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.151488 11.45%

Bitcoin (BTC) Haftalık Kapanışta Rekor Kırdı

bitcoin btc haftalik kapanista rekor kirdi

Bitcoin, haftalık kapanışını 19.000 dolar üzerinde gerçekleştirerek yeni bir rekor daha kırdı.

Bitcoin, günlerce süren konsolidasyonun ardından haftalık mum kapanışının hemen öncesinde ileri doğru bir hamle yaptı ve haftalık kapanışta yeni bir rekora ulaştı. Bitcoin, verilere göre en son 2017 yılında haftalık kapanış rekoru kırmıştı.

Lider kripto para birimi, geçtiğimiz Kasım ayında aylık kapanış rekorunu kırdıktan sonra şimdi de haftalık kapanışı en yüksek seviyeden yaptı. Mayne of Tether isimli kripto para analistine göre, BTC’nin dün yaptığı son yükseliş hamlesi lider kripto para biriminin tüm zamanların en yüksek haftalık kapanışına ulaşmasını sağladı:

“Bitcoin’de şimdiye kadarki en yüksek kapanış.”

Bitcoin Fiyatında Durum Ne?

Bitcoin, yayım saati itibariyle 19.341 dolardan işlem görüyor. Analistlerin bazıları Bitcoin’de düzeltme beklerken bazıları ise yükselişin düzeltme olmadan devam edeceği görüşünde. Ancak analistler, Bitcoin’in  uzun vadede yükselişini sürdüreceği konusunda hemfikir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala