Binance Avustralya CEO’su 2022’den Beklentilerini Açıkladı

binance avustralya ceosu 2022den beklentilerini acikladi

Bitcoin, 10 Kasım 2021’de 68.789 dolara çıkarak, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) gelmişti. Ancak, sonrasında BTC, 50.000 doların altına kadar indi. Şimdilerde ise 51.400 dolar seviyesinde yolculuğuna devam ediyor. Yılın kapanışına doğru Bitcoin‘in yükselişe geçmesi birçok yatırımcıyı güldürürken, Binance Avustralya CEO’su Leigh Travers da 2022 yılına dair beklentilerini açıkladı.

binance avustralya ceosu 2022den beklentilerini acikladi 2

Binance Avustralya CEO’su: 2022’de de Oynaklık Olacak

Bloomberg‘e bir röportaj veren Binance Avustralya CEO’su Leigh Travers, 2022 yılından daha olumlu bir hava beklediğini söyledi. Travers konuşmasında şu sözlere yer verdi:

“Daha az oynaklık öngörmeyeceğim çünkü kesinlikle 2021 oynak oldu. Çok daha fazla ilgi, talep ve oynaklık olacağını beklemeye devam ediyorum”

Piyasa olgunluğuyla ilgili de konuşan Travers, daha önce çok uzun sürme ihtimali olan fiyat toparlanmalarının süresinin kısaldığına dikkat çekti. Bu da piyasanın olgunlaştığının somut örneklerinden biri:

“Artık kesinlikle sadece erken benimseyenlerin alanı değil. Ana akım oluyor. Gerçek alıcılar var”

binance avustralya ceosu 2022den beklentilerini acikladi 3
Binance Avustralya CEO’su Leigh Travers

Travers, kripto varlıkların kabulünün sektörün ilerlemesine katkı sağlayacağının da altını çizdi:

Avustralya hükümeti, yeni ödemeler ve kripto reform planının bir parçası olarak birçok ileriye dönük kripto teklifine onay vermişti. Bunlar arasında; kripto borsaları için lisans rejimini, merkezi olmayan kuruluşlar için bir yönetişim çerçevesini ve ödeme platformları için ortak bir erişim ortamını saymak mümkün.

Hazal Orta

Hazal Orta

Hazal, 1990 yılında, ailenin tek çocuğu olarak, İstanbul’un Fatih ilçesinde doğdu. Hayatının ilk 18 yılını İstanbul’da geçirdikten sonra üniversitede Turizm ve Otel İşletmeciliği okumak için Isparta’nın yolunu tuttu. Eğitim hayatı boyunca yalnızca stajlarda turizm sektörüyle ilgilendi. Üniversite eğitiminin ilk yıllarında Work&Travel programıyla Amerika Birleşik Devletleri’nde üç aylık bir turizm deneyimi elde etti ve bu kariyerini, burada noktaladı. Eğitimi boyunca hiçbir gün bile turizmde bir kariyer hedeflemediği için okul biter bitmez kendine yeni bir çıkış aradı. Yazmaya ve yazılı basını takip etmeye olan ilgisiyle birlikte de kendini bilgisayar başında haber yazmaya çalışırken buldu. Editörlük kariyerine 2012 yılında, otomobil haberleri yazmaya çabalayarak başlayan Hazal, kariyerinin ilk yıllarında hem haberciliğin hem de dijital yayıncılığın dinamiklerini öğrenmeye başladı. SEO kelimesiyle tanışması da bu yıllara dayanıyor. Yaklaşık 6 yıl boyunca yerli ve yabancı basını yakından takip ederek en doğru bilgiyi, hızlı ve sade bir şekilde okurlarla buluşturmanın ne kadar önemli olduğunu öğrendi. 6 yıllık bu otomotiv haberleri geçmişinin ardından ise soluğu teknoloji basınında aldı. Teknoloji basınındaki kariyerine Yazı İşleri Müdürü olarak başlayan Hazal, içerik üretiminin yanında yönetimi konusunda da önemli deneyimler elde etti. Bu süreçte hem teknoloji hem de otomotiv basınındaki bazı dergilerde de Yazı İşleri Müdürü ve Editör olarak görev alarak, basılı yayınlara dair de tecrübeler edindi. Farklı ekiplerle ve farklı sektörlerde çalışmanın çok yönlülüğe önemli katkılar sağladığını düşünen Hazal, yeni dönemde ise uzun suredir heyecan duyduğu blockchain teknolojisine daha fazla ilgi göstermeye başladı ve kariyerine de, teknolojiyle olan dirsek temasını kesmeden, bu doğrultuda devam etmeye karar verdi. Teknolojinin kanatları altındaki blockchain, NFT ve kripto para terimlerine aşina olan Hazal’ın yolu da böylelikle Kriptomeda ile kesişmiş oldu. BTCHaber.com'da Yönetici Editör görevini üstlenen Hazal, yazmaya bu çatı altında devam ediyor. Boş zamanlarında farklı alanlarda okumalar yapan Hazal, iyi yazmanın çok okumaktan geçtiğine inanıyor. Bilgisayar başından kalktığında ise soluğu dijital içerik platformlarında alıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 478.166,31 TL 1,93%
ethereum
Ethereum (ETH) 32.991,51 TL 5,26%
tether
Tether (USDT) 13,43 TL 0,80%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 4.950,39 TL 3,99%
usd-coin
USD Coin (USDC) 13,57 TL 0,42%
cardano
Cardano (ADA) 14,78 TL 2,36%
solana
Solana (SOL) 1.324,05 TL 10,90%
xrp
XRP (XRP) 8,20 TL 5,12%
terra-luna
Terra (LUNA) 904,50 TL 3,78%
polkadot
Polkadot (DOT) 253,09 TL 4,07%
Bağlantıyı kopyala