Billium, Kopya Ticareti Odaklı Bir Kripto Borsası Başlattı

billium kopya ticareti ile one cikan bir kripto borsasi baslatti 1

Dubai merkezli Billium, kopya ticareti odaklı yeni bir kripto para borsası başlattığını duyurdu. Site şu anda beta testinde.

Kopya alım satımı, yeni başlayanların profesyonellerin alım satımlarını taklit ederek sıfırdan kazanmaya başlamalarına olanak tanıyor, bu da deneyim kazanma ve depozitoyu artırma fırsatı sağlıyor. Profesyonel trader’lar ise işlemlerini yeni başlayanlarla paylaşarak ek fonlar kazanabiliyor.

Billium, Kopya Ticareti için Profesyonelleri Dikkatle Seçiyor

Borsa profesyonel trader’ları dikkatlice seçiyor. Bunun için profesyoneller, alım satımlarına erişim sağlamadan önce kapsamlı bir denetim ve testlerden geçiyor. Billium, hem spot ticarete hem de marj ticaretine sahip bir girişim olarak karşımıza çıkıyor. Bu da optimal kaldıraç yardımıyla kârları daha da hızlı artırmaya (x5’e kadar) olanak tanıyor.

Billium’un ek olarak önde gelen kripto borsalarından likidite topladığı ve sipariş defterini “çekmediği” için platformda herhangi bir kayma sorunu olmadığını da belirtmemizde fayda var.

Ek olarak bir diğer önemli nokta ise sitenin kullanıcılarının gizliliğine dikkat etmesi. “Şüpheli” işlemlerden gelen fonları bloke eden çoğu borsadan farklı olarak Billium, işlemin şüpheli görülmesi durumunda her zaman parayı gönderene iade ediyor. Billium, BDT, Asya, Avrupa ve Orta Doğu’nun çoğu bölgesinde mevcut durumda. Aynı zamanda kripto para birimleri için sadık ve güvenli bir merkezin oluşturulduğu BAE (Birleşik Arap Emirlikleri) tarafından da lisanslandı.

BTCHaber

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
366.067,14 TL 4,10%
ethereumETH/TRY
25.118,51 TL 3,18%
tetherUSDT/TRY
18,62 TL 0,94%
usd-coinUSDC/TRY
18,71 TL 1,75%
bnbBNB/TRY
5.214,49 TL 3,37%
xrpXRP/TRY
8,59 TL 1,21%
binance-usdBUSD/TRY
18,58 TL 0,69%
cardanoADA/TRY
8,36 TL 1,82%
solanaSOL/TRY
630,56 TL 3,76%
dogecoinDOGE/TRY
1,14 TL 1,37%
Bağlantıyı kopyala