Barcelona, WhiteBIT İle Küresel Ortaklık Anlaşması İmzaladı

barcelona whitebit ilke kuresel ortaklik anlasmasi imzaladi 2

Kripto para borsaları tanınırlığını artırmak adına yeni ortaklıklar kurmaya devam ediyor. Son olarak Avrupa’nın en başarılı spor kulüplerinden olan FC Barcelona ile kripto para borsası WhiteBIT bir ortaklık anlaşması imzaladı.

FC Barcelona İle WhiteBIT Ortak Oldu

Avrupa’nın en başarılı futbol kulüplerinden birisi olan FC Barcelona, kripto para borsası WhiteBIT ile bir anlaşma imzaladı. Kripto para borsası WhiteBIT bu ortaklıkla birlikte Haziran 2025’e kadar ekibin Resmi Cryptocurrency Exchange ortağı olarak hizmet verecek.

barcelona whitebit ilke kuresel ortaklik anlasmasi imzaladi

Futbol devi FC Barcelona, internet sitesi üzerinden yaptığı açıklamada, WhiteBIT ile ortaklığın ticari stratejisini destekleyeceğini ve “hem sahada hem de saha dışında bir ölçüt” olarak kripto para borsasının “uluslararası genişlemesini” pekiştireceğini iddia etti.

WhiteBIT ve FC Barcelona, kripto para katılımcılarını ve futbol hayranlarını bir araya getirmek için çeşitli çevrimiçi ve çevrimdışı etkinlikler sunmayı amaçlıyor. Borsa ayrıca Barcelona’nın hentbol, ​​basketbol, ​​tekerlekli hokey ve futsal takımlarıyla da iş birliği yapacak. Konu hakkında açıklama yapan FC Barcelona Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Juli Guiu şu ifadeleri kullandı:

Kulübün yenilik taahhüdünün bir başka örneği olarak bu yeni ortaklığı duyurmaktan ötürü mutluluk duyuyoruz. Kurulan bu ortaklık kulübü daha da güçlendirirken, daha rekabetçi olan kripto para alanında ortağımıza da katkı sağlayacak.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
442.134,64 TL 2,25%
ethereumETH/TRY
30.322,26 TL 2,40%
tetherUSDT/TRY
18,81 TL 0,11%
usd-coinUSDC/TRY
18,80 TL 0,16%
bnbBNB/TRY
5.948,05 TL 3,56%
xrpXRP/TRY
7,78 TL 0,80%
binance-usdBUSD/TRY
18,81 TL 0,02%
cardanoADA/TRY
7,32 TL 1,80%
dogecoinDOGE/TRY
1,70 TL 2,04%
matic-networkMATIC/TRY
22,20 TL 7,34%
Bağlantıyı kopyala