bitcoinBTC/TRY
722.685,24 TL 0,07%
ethereumETH/TRY
43.307,31 TL 0,03%
tetherUSDT/TRY
27,17 TL 0,00%
bnbBNB/TRY
5.725,83 TL 0,01%
xrpXRP/TRY
13,89 TL 0,28%
usd-coinUSDC/TRY
27,17 TL 0,02%
staked-etherSTETH/TRY
43.310,84 TL 0,12%
dogecoinDOGE/TRY
1,67 TL 0,14%
cardanoADA/TRY
6,67 TL 0,38%
solanaSOL/TRY
532,58 TL 0,41%

Paylaş

Applied Digital’den 100 Milyon Dolarlık Fon

applied digitalden 100 milyon dolarlik fonasfg

Kripto para sektöründe birçok kripto odaklı şirket çalışamalarını hızlandırmış durumda. Özellikle şirketler son dönemde başlattıkları yatırım programları ile gündeme gelmeye başladı. Applied Digital, kripto varlıklarına yatırım yapmak için 100 milyon dolar toplamak amacıyla bir fon başlattı.

Applied Digital 100 Milyon Dolarlık Fon Başlattı

Kripto para sektöründeki hareketlilik hız kesmeden devam ederken, Bitcoin madenciliğindeki fırsatı değerlendirmek isteyen Applied Digital‘den bir hamle geldi. Applied Digital, 100 milyon dolarlık bir fon başlatmaya karar verdi.

vadfgapplied digitalden 100 milyon dolarlik fon

Söz konusu yeni fon, Highland Digital, Applied Digital’in müşterilerinden biri olan GMR Limited ile ortak girişimi olarak kaşımıza çıkıyor. Madencilik makinelerinin mülkiyetine sahip olacak ve iki şirket tarafından paylaştırılmak üzere bir ücret talep edilecek olan yatırımcılardan gelen fonları bir araya getirecek. Applied Digital, yeni edinilen makinelere ev sahipliği yaptığı için potansiyel olarak gelir artışından faydalanacak.

Applied Digital’in CEO’su Wes Cummins, konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

Gün geçtikçe daha sıkıntılı gibi geliyor, ancak olağanüstü derecede ucuz olan birçok ekipman fırsatı görüyoruz. Sürekli olarak sıkıntılı varlıklara bakıyorum. Haftada birçok kez aranıyorum çünkü başı belada olan birçok insan var. Ve biz de buna dikkatle bakıyoruz.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala