bitcoinBTC/TRY
1.091.478,50 TL 0,28%
ethereumETH/TRY
59.356,98 TL 1,16%
tetherUSDT/TRY
28,93 TL 0,03%
bnbBNB/TRY
6.590,27 TL 0,16%
xrpXRP/TRY
17,54 TL 0,46%
solanaSOL/TRY
1.714,58 TL 0,02%
usd-coinUSDC/TRY
28,94 TL 0,12%
staked-etherSTETH/TRY
59.283,16 TL 1,06%
cardanoADA/TRY
10,87 TL 1,64%
dogecoinDOGE/TRY
2,41 TL 3,51%

Paylaş

Ripple CTO’su, XRP’yi Craig Wright’a Karşı Savundu

ripple ctosu xrpyi craig wrighta karsi savundusddd

Son dönemde birçok isim kripto para sektörü ile ilgili görüşlerini paylaşmaya başladı. Sık sık yaptığı açıklamalar ile gündeme gelen isim Ripple Baş Teknoloji Sorumlusu David Schwartz yaptığı yeni bir açıklamalar ile adından sıkça söz ettiriyor. Ripple CTO’su David Schwartz, bu kez XRP kripto para birimine saldırdığı için Craig Wright’a karşılık verdi.

Ripple CTO’su, XRP Konusunda Craig Wright’a Karşı Gardını Aldı

Ripple ve SEC arasında uzun süredir devam eden davada yeni yılda gelişmeler bekleniyor. Davayı yakından takip eden birçok isim de konu ile ilgili olarak değerlendirmelerde bulunmaya başladı.

Ripple CTO’su David Schwartz, XRP’nin neden uzun süredir düşük performans gösterdiğine dair kendi görüşünü paylaştı. David Schwartz, XRP ve diğer büyük kripto para birimlerinin durgun performansının, kriptonun bir sonraki büyük şey olup olmayacağına dair belirsizliğin bir sonucu olduğuna inandığını açıklamıştı.

ripple ctosu xrpyi craig wrighta karsi savunduassd

Wright, argümanlarında mantık yürütmediği iddiasıyla Schwartz’a sert çıkıştı.

Schwartz’ın Wright’ın Bitcoin’in benimsenmesiyle ilgili argümanını aptalca olarak nitelendirerek eleştirmesinden sonra başladı. Kendi kendini ilan eden Satoshi, XRP’yi “en yararsız pompalama ve boşaltma planı” olarak adlandırdı.

XRP’nin güncel fiyat durumuna bir göz atalım. XRP haberin yazımı esnasında CoinGecko verilerine göre; 0,346051 dolardan işlem görüyor.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala