Osprey Funds, NFT’ler İçin Yeni Bir Fon Başlatacak

osprey funds nftler icin yeni bir fon baslatacak

Kripto varlık yönetim firması Osprey Funds, NFT’ler için piyasaya girdiğini duyurdu. Osprey, gelişmekte olan NFT piyasasına aktif olarak yatırım yapabilecek, firmanın temelini oluşturabilecek yeni bir fon başlatacak.

Osprey Funds, NFT’lere Yatırım Yapanlar İçin Fonlara Erişim Sağlayacak

Kripto varlık yönetim firması Osprey Funds, kurumsal yatırımcılara koleksiyon, sanat ve oyun varlıkları da dahil olmak üzere çok çeşitli varlıkları kapsayan NFT‘lere aktif olarak yatırım yapan fonlara erişim sunacak. Osprey Alpha bunun için, LLC uzantılı yeni bir kuruluş kuruyor. Firma, yönetici direktör ve portföy yöneticisi olarak yeni kurulan kuruluşu yönetmesi için Ürün Yönetimi ve Web Analitiği uzmanı Justin Paterno’yu işe aldı. 

osprey funds nftler icin yeni bir fon baslatacak 2

Osprey Funds CEO’su Greg King, verdiği bi röportajda konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

Zaman içinde bu fonlarda yüz milyonlarca dolara sahip olabiliriz.

King bu açıklamalarının yanında, NFT‘lerin yatırımcılar için hem kripto piyasaları hem de daha geleneksel hisse senedi piyasaları ile ilişkisiz yeni bir varlık sınıfını temsil ettiğini söyledi.

Osprey Funds CEO’su Greg King, konu ile ilgili olarak şunları ekledi:

Yatırımcılara dijital varlık ekosisteminin en heyecan verici alanına ulaşmalarını sağlamak için çalışıyoruz. Osprey Alpha ile, NFT ürünümüzden başlayarak sofistike yatırımcılar için aktif olarak yönetilen stratejinin geliştirilmesine ve kullanıma sunulmasına odaklanacağız.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 657.875,39 TL 0,12%
ethereum
Ethereum (ETH) 49.533,85 TL 0,56%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 7.292,12 TL 2,59%
tether
Tether (USDT) 11,93 TL 1,06%
solana
Solana (SOL) 2.371,36 TL 0,47%
cardano
Cardano (ADA) 18,74 TL 0,14%
xrp
XRP (XRP) 11,42 TL 0,56%
usd-coin
USD Coin (USDC) 11,93 TL 0,51%
polkadot
Polkadot (DOT) 425,18 TL 1,33%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 2,48 TL 0,79%
Bağlantıyı kopyala