Kripto Meydanı’nda “Spor Dünyasında Blokzincir” Konuşulacak

kripto meydaninda spor dunyasinda blokzincir konusulacakEF

Geçtiğimiz ay dördüncüsünü düzenlediğimiz Kripto Meydanı’nın konusu VC’ler, Blockchain ve yatırım dünyası olmuştu. BTCHaber olarak her ay düzenlediğimiz Kripto Meydanı’nda bu kez “Spor dünyasında blockzincir” konusu masaya yatırılacak.

15 Aralık Perşembe günü saat 19:00’da Levent Kolektif House’ta beşincisi gerçekleşecek olan programın Kıvılcım Harika Ertunç moderatörlüğünü üstelecek. Katılımcılar olarak Doğa Özcan, Sema Tuğçe Dikici ve Mert Altaç konuşmacı olarak programda yer alacak.

Kripto Meydanı: Spor Dünyasında Blokzincir

Dünya Kupası’nın başlaması ile beraber kripto sektöründe spor dünyası hakkında da oldukça sık konuşulmaya başlandı. Bu ay Kripto Meydanı’nda da spor dünyasında blokzincirin yeri konuşulacak.

15 Aralık Perşembe günü saat 19:00’de Levent Kolektif House’ta gerçekleşecek olan etkiliğimize kayıt formunu doldurarak katılım sağlayabilirsiniz.

Son olarak daha önceki Kripto Meydanı’nı merak ediyorsanız detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Daha önceki Kripto Meydanı içeriklerine buradan ulaşabilir, dilerseniz BTCHaber TV YouTube kanalı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
444.486,02 TL 2,11%
ethereumETH/TRY
30.771,47 TL 2,56%
tetherUSDT/TRY
18,80 TL 0,10%
usd-coinUSDC/TRY
18,81 TL 0,45%
bnbBNB/TRY
5.939,59 TL 2,59%
xrpXRP/TRY
7,75 TL 0,26%
binance-usdBUSD/TRY
18,81 TL 0,53%
cardanoADA/TRY
7,36 TL 1,53%
dogecoinDOGE/TRY
1,68 TL 0,51%
matic-networkMATIC/TRY
21,63 TL 0,72%
Bağlantıyı kopyala