FTX Japan, Müşteri İadeleri için Şubat Ayını İşaret Etti

ftx japonya musteri iadeleri icin subat ayini isaret ettidd

İflas bayrağını çeken kripto para borsası FTX ile ilgili olarak yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Kısa süre önce FTX Japonya, yıl sonuna kadar müşterilerin para çekme işlemlerini yeniden başlatacağını açıklamıştı. Son olarak çıkan haberlere göre; FTX Japan, faaliyetlerini durdurma kararını ertelemişti. Son olarak FTX Japan, müşteri varlıklarını Şubat ayının ortasında iade etmeye başlayacağını açıkladı.

FTX Japan, Müşteri İadelerine Başlayacağını Açıkladı

Çıkan son haberlere göre; FTX’in kolu FTX Japan, web sitesinde yaptığı açıklamada, müşteri varlıklarını Şubat ayının ortasından itibaren iade etmeye başlayacağını açıkladı.

ftx japonya musteri iadeleri icin subat ayini isaret ettisd.jpg

FTX Japan, yerel varlığını artırmak için bu yıl satın aldığı bir platform olan Liquid Japan’ın web sitesi aracılığıyla müşterilerinin varlıklarını çekmelerini sağlayacak sistemler geliştirdiğini söyledi. Açıklama, varlıkları müşterilere iade etmek için Ocak ortasında bir Liquid Japan hesabı açmayı, ardından bakiye kontrollerini ve Şubat ortasında para çekme olanağını içeren üç adımlı bir süreç ortaya koydu.

Diğer taraftan FTX Japonya, bünyesine kattığı Liquid Japan’ın web sitesi aracılığıyla müşterilerine seslendi. Borsanın Japonya kolu, müşterilerin varlıklarını çekebilmelerini sağlayacak sistemler üzerinde çalıştıklarını aktardı.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
430.695,66 TL 1,34%
ethereumETH/TRY
29.580,56 TL 1,27%
tetherUSDT/TRY
18,81 TL 0,03%
usd-coinUSDC/TRY
18,81 TL 0,25%
bnbBNB/TRY
5.848,84 TL 1,23%
xrpXRP/TRY
7,53 TL 0,79%
binance-usdBUSD/TRY
18,81 TL 0,10%
cardanoADA/TRY
7,04 TL 0,98%
dogecoinDOGE/TRY
1,74 TL 8,10%
matic-networkMATIC/TRY
20,47 TL 2,67%
Bağlantıyı kopyala