Eriksen Geri Döndü! Premier Ligden Transfer Haberleri 

BTCHaber TV’nin yeni programı Muhtemel 11’in yeni bölümü yayınlandı. Bu programımız da Emre Özcan ve Erman Yaşar ile birlikte sporu, futbolu ve Fan Token’ları konuşuldu. Ayrıca İngiltere Premier Liginde yaşanan transfer haberleri değerlendirildi.

Premier Ligden Transfer Haberleri

Erman Yaşar ilk olarak Emre Özcan’a Fan Tokenların da düşüşler mi yaşanıyor? Ne durumdasın? şeklinde bir soru yöneltti.

Emre Özcan şu şekilde yanıt verdi:

Ben bu durumlara çok fazla takılmıyorum. Ben orada yatırımım yaptım ve zirvede bıraktım. Durumlara bakıldığında zaten inişli çıkışlı bir durum söz konusu. Bilindiği üzere coinler birkaç hafta önce düşüşe geçti. Tabii coinler çökünce fan tokenlarda bu durumdan oldukça etkileniyor. Aynı zamanda kulüplerde nasibini alıyor. Yani bu durumda piyasanın dörtte biri gitti diyebiliriz. Sonuç olarak bakıldığında piyasa kendini kendini sürekli olarak toplarlar. Önemli olan bu gibi durumlarda sabırlı olmak lazım.

Videonun devamında Erman Yaşar ve Emre Özcan genel futbol konuları hakkında da konuştu. İkili özellikle Premier Lig’de Manchester City ve Liverpool ile bir şampiyonluk yarışının olduğuna da değindiler.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
440.605,31 TL 0,11%
ethereumETH/TRY
35.662,39 TL 1,17%
tetherUSDT/TRY
17,95 TL 0,01%
usd-coinUSDC/TRY
17,97 TL 0,01%
bnbBNB/TRY
5.874,32 TL 0,39%
cardanoADA/TRY
10,55 TL 8,83%
xrpXRP/TRY
6,86 TL 0,38%
binance-usdBUSD/TRY
17,95 TL 0,05%
solanaSOL/TRY
840,32 TL 1,42%
polkadotDOT/TRY
168,24 TL 0,94%
Bağlantıyı kopyala