Doğa Özcan, Fan Token’ların Kullanıcılarına Kazandırdığı Katkılara Değindi

doga ozcan fan tokenlarin kullanicilarina kazandirdigi katkilara degindiad

Beşincisi düzenlenen Kripto Meydanı’nda, Blockchain ile spor endüstrisinin birlikteliği ve geleceği konuşuldu. Yüzlerce kişinin katılımıyla gerçekleşen etkinlikte; Scouthub CEO’su Doğa Özcan, Socios.com Kurumsal İletişim ve Halkla İlişkiler Müdürü Sema Tuğçe Dikici ve Paribu Ürün Müdürü Mert Altaç gibi önemli isimler yer aldı.

Scouthub CEO’su Doğa Özcan, Kripto Meydanı’nda Fan Token’ların kazandırdığı katkılara değindi.

Doğa Özcan, Fan Token’ların Önemine Dikkat Çekti

Scouthub CEO’su Doğa Özcan, etkinlikteki ilk soruları yanıtlayan isim oldu. Özcan konuşmasında özellikle NFT ve kripto para ile ilgili spor çalışmalarıyla ilgili görüşlerini paylaştı. Fan token’ların DAO yapısının önemli olduğuna vurgu yapan Özcan, blokzincir dünyasının spor takımları için kazançlı olduğunu söyledi.

doga ozcan fan tokenlarin kullanicilarina kazandirdigi katkilara degindierrt

Doğa Özcan, fan token’ların kullanıcılarına kazandırdığı katkıların tam olarak anlaşılamadığını ve kripto ile fan token arasındaki ayrımın iyi yapılması gerektiğini belirtti.

Scouthub CEO’su Doğa Özcan konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

Genel olarak takımlardan gelen geri bildirimleri dikkate almak oldukça önemli. Bu konuda özellikle dikkat edilmesi gereken nokta takımların biraz daha Fan Token’ların diğer tokenlardan ayırdığı belirli noktalar var. Bunlar DAO yapılarının gücünü çok düşünmüyorlar.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
442.962,32 TL 2,27%
ethereumETH/TRY
30.366,28 TL 2,19%
tetherUSDT/TRY
18,83 TL 0,01%
usd-coinUSDC/TRY
18,83 TL 0,04%
bnbBNB/TRY
6.002,60 TL 4,08%
xrpXRP/TRY
7,79 TL 0,61%
binance-usdBUSD/TRY
18,83 TL 0,10%
cardanoADA/TRY
7,34 TL 1,15%
dogecoinDOGE/TRY
1,69 TL 1,22%
matic-networkMATIC/TRY
22,20 TL 2,44%
Bağlantıyı kopyala