Cardano Kurucusu, Solana’nın Android Telefonuna Yorum Yaptı

cardano kurucusu solananin android telefonuna yorum yaptidfd

Dün belirttiğimiz üzere Solana Blockchain’inin arkasındaki ekip, Android işletim sistemine sahip ve Web3 mobil uygulamalara odaklanan yeni akıllı telefonu Solana Saga’yı tanıttı. Son olarak Cardano’nun (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, Solana’nın ağ kesintileri konusunu gündeme getirerek, Solana’nın yeni piyasaya sürdüğü cep telefonu hakkında değerlendirmede bulundu.

Cardano Kurucusundan Solana’nın Android Telefonu Hakkında Değerlendirme

Cardano’nun (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, kullanıcıların Discord’u yeniden başlatmak için Discord’daki yedi arkadaşını bulmaları gerekebileceğini alaycı bir paylaşım yaptı. Hoskinson, cep telefonunun Solana Blockchain’i gibi performans sorunları yaşayabileceğini ima etti.

Charles Hoskinson, konu ile ilgili olarak resmi Twitter hesabı üzerinden şu şekilde açıklama yaptı:

Ve tek yapman gereken, yeniden başlatmak için discord üzerinden yedi arkadaşını bulmak.

Bunun yanında Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, CFTC’den sorumlu olan House tarım komitesinden önce dijital varlık düzenlemesinin geleceği hakkında konuştu. 

Charles Hoskinson, kripto alanındaki düzenlemenin önemini tartışırken, dijital varlıkların ve blok zinciri teknolojisinin uygun ve sorumlu bir şekilde düzenlenmesinden yana olmaya ve desteklemeye devam ettiğini belirtti.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
321.605,08 TL 0,32%
ethereumETH/TRY
17.553,63 TL 2,24%
tetherUSDT/TRY
16,68 TL 0,03%
usd-coinUSDC/TRY
16,71 TL 0,11%
bnbBNB/TRY
3.638,92 TL 3,68%
binance-usdBUSD/TRY
16,73 TL 0,37%
xrpXRP/TRY
5,26 TL 0,29%
cardanoADA/TRY
7,45 TL 0,34%
solanaSOL/TRY
541,29 TL 1,40%
dogecoinDOGE/TRY
1,09 TL 1,31%
Bağlantıyı kopyala