Binance.US, Intel’den Sidney Majalya’yı İşe Aldı

binance us intelden sidney majalyayi ise aldi

En büyük küresel kripto para borsasının Amerika kolu Binance.US, Intel’den Sidney Majalya’yı genel danışman yardımcısı ve şirketin ilk baş risk yetkilisi olarak hizmet etmesi için işe aldı. Yeni görevinde Majalya, risk ve uyum konularını denetleyecek. Söz konusu grubun çalışan sayısını genişletecek. 

Sidney Majalya, Ocak ayında Binance.US’a Katılacak

Intel’in üst düzey uyumluluk yönetici Sidney Majalya, Ocak ayında Binance.US bünyesine katılacak. Bunun yanında Majalya, Binance.US CEO’su Brian Schroder’a doğrudan rapor verecek. Ayrıca belirtmek gerekirse Majalya, Ağustos 2019’dan bu yana, çip üreticisi için yasal ve uyumdan sorumlu başkan yardımcısı olarak görev yapıyordu.

Binance.US CEO’su Schroder, kripto borsasının “risk” bölümündeki ilk yöneticisi Majalya’yı göreve getirerek, borsanın uyumluluk cephesini geliştirmeyi planlıyor. Ayrıca ABD’li milletvekilleri ve bazı eleştirmenlerin yetersiz olarak ifade ettiği kripto endüstrisine baskı uygulamaya devam ederken, bu işe alım kripto borsası için çok önemli bir adım olabilir.

binance us intelden sidney majalyayi ise aldi
Sidney Majalya

Sidney Majalya konu ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Binance.US uyumluluğa derinden bağlıdır ve önceliğimiz, müşterilerimizin, yatırımcılarımızın ve düzenleyicilerin en yüksek güvenini ve güvenini kazanan birinci sınıf bir uyumluluk ve risk organizasyonunu sürdürmek ve büyütmek.

Hatırlatmak gerekirse Binance.US, Ağustos ayında Trump yönetimi sırasında eski Para Birimi Denetçisi olan CEO Brian Brooks’un istifa etmesiyle, ani bir liderlik değişikliğine gitmişti. Eylül ayında, daha önce Ant Group ve Uber’de yönetici olan Brian Shroder, CEO olarak atanmıştı.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
435.690,76 TL 0,94%
ethereumETH/TRY
34.758,40 TL 2,56%
tetherUSDT/TRY
17,95 TL 0,10%
usd-coinUSDC/TRY
17,95 TL 0,17%
bnbBNB/TRY
5.726,52 TL 1,99%
cardanoADA/TRY
10,28 TL 1,54%
xrpXRP/TRY
6,80 TL 0,33%
binance-usdBUSD/TRY
17,94 TL 0,12%
solanaSOL/TRY
810,18 TL 3,90%
dogecoinDOGE/TRY
1,48 TL 11,94%
Bağlantıyı kopyala