XRP Ağındaki Aktif Adres Sayısı En Yüksek Seviyeye Ulaştı

xrp agindaki aktif adres sayisi en yuksek seviyeye ulasti

Kripto para piyasası kötü günlerden geçiyor. Son zamanlarda kripto ekosisteminin genelinde düşüş yaşanıyor. Ancak bazı altcoinlerden olumlu haberler geliyor. Piyasa değerine göre yedinci sırada yer alan XRP de bunlardan biri.

XRP’deki Benzersiz Adreslerin Sayısı Artıyor

Santiment tarafından sağlanan verilere göre, XRP ağındaki günlük aktif adres sayısı, Şubat 2020’den bu yana neredeyse 2,5 yılın en yüksek değerine ulaştı.

XRP ağındaki aktif adres sayısı 26 Haziran’da yüzde 685 artarak 29.640’tan 202.960’a ulaştı. Sonraki birkaç gün, aktif adreslerin sayısı azaldı ancak tekrar artış yaşadı. Haziran ayının sonunda, XRP ağındaki ortalama günlük benzersiz adres sayısı 45.000 oldu.

Santiment paylaştığı tweet’te XRP’nin diğer altcoinlerin çoğundan daha iyi göründüğünü belirtti.

Bununla birlikte, Ripple (XRP) biraz düşüş yaşadı ve günün sonuna doğru toparlanmayı başarsa da, fiyatı hala XRP yatırımcısının istediği yerde olmadığı aktarıldı.

Son olarak popüler kripto para biriminin son durumuna bir göz atalım. CoinGecko verilerine göre; haberin yazımı esnasında Ripple (XRP) 0.315543 dolardan işlem görüyor.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
435.888,06 TL 0,90%
ethereumETH/TRY
34.642,89 TL 2,80%
tetherUSDT/TRY
17,95 TL 0,05%
usd-coinUSDC/TRY
17,95 TL 0,11%
bnbBNB/TRY
5.727,78 TL 1,94%
cardanoADA/TRY
10,21 TL 1,49%
xrpXRP/TRY
6,83 TL 0,14%
binance-usdBUSD/TRY
17,95 TL 0,07%
solanaSOL/TRY
807,67 TL 3,57%
dogecoinDOGE/TRY
1,44 TL 8,76%
Bağlantıyı kopyala