VeChain, Amazon Web Services ile Ortaklık Kurdu

vechain amazon web services ile ortaklik kurdua

Kripto para sektöründe birçok farklı alandan şirket ortaklık haberleri ile sık sık gündeme gelmeye başladı. Son olarak çıkan haberler göre; VeChain, Amazon Web Services ile teknolojik ortaklık kurduğunu duyurdu. Söz konusu bu hamle ile beraber VET de kısa süre içinde yüzde 9 yükseldi.

VeChain, Amazon Web Services ile El Sıkıştı

Kripto para piyasası hızla gelişme kaydederken bu alandaki ortaklıklar da artış gösteriyor. VeChain, Amazon Web Services ile teknolojik ortaklık kurduğunu duyurdu.

vechain amazon web services ile ortaklik kurduadd

Blockchain tabanlı karbon yönetimi hizmeti sunmayı hedefleyen VeCarbon’un, çeşitli endüstriler ve işlerde çok sayıda başarılı kullanım çözümleri oluşturmayı denediği belirtiliyor. Yapılan açıklamada, önümüzdeki yıllarda büyük ölçekli depolama ve analitik çözümler gerektireceği belirtilen VeCarbon’un Amazon Web Services ile ortaklık kurmasının önemli olduğu belirtildi.

Son olarak VeChain (VET) haberin yazımı esnasında CoinGecko verilerine göre; 0,02805061 dolardan işlem görüyor.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
421.190,07 TL 1,46%
ethereumETH/TRY
33.196,53 TL 2,04%
tetherUSDT/TRY
17,93 TL 0,11%
usd-coinUSDC/TRY
17,91 TL 0,07%
bnbBNB/TRY
5.529,86 TL 2,55%
xrpXRP/TRY
6,74 TL 0,86%
binance-usdBUSD/TRY
17,95 TL 0,01%
cardanoADA/TRY
9,68 TL 3,80%
solanaSOL/TRY
735,19 TL 5,01%
dogecoinDOGE/TRY
1,45 TL 4,47%
Bağlantıyı kopyala