Vauld, Hint Yetkililerinin Kararı ile İlgili Açıklama Yaptı

vauld hint yetkililerinin karari ile ilgili aciklama yaptiass 1

Kripto piyasalarında düşüş sonrası iflas eden şirketler arasında yer alan Vauld, zor günlerden geçmeye devam ediyor. Kısa süre önce belirttiğimiz üzere Hindistan ekonomik suçlara bakan İcra Müdürlüğü, Vauld‘a ait 46.4 milyon dolar değerindeki varlığı dondurduğunu açıklamıştı. Bunun üzerine Vauld, Hint yetkililerin varlıklarını dondurma kararını doğru bulmadıklarını açıkladı.

Vauld’dan Hint Yetkililerinin Kararı ile İlgili Açıklama

Kripto kredi platformu Vauld, Hint yetkililerin varlıklarını dondurma kararına saygıyla katılmadıklarını söyledi.

vauld hint yetkililerinin karari ile ilgili aciklama yaptiadf

Vauld’un açıklaması, kripto borç verenin araştırmacılara belirli belgeler sağlamak için ED çağrılarını aldığını ve bunlara uyduğunu söyledi. Dondurma kararının, platformun eski bir müşterisine ait olan ve o zamandan beri devre dışı bırakılan bir hesapla bağlantılı olduğunu da ekledi. Vauld ayrıca sıkı müşteri tanımlama protokollerini izlediğini ve yaptırım eyleminde hayal kırıklığını dile getirdiğini söyledi.

Vauld, konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

Şirketin, müşterilerinin ve tüm paydaşların çıkarlarını korumak için en iyi hareket tarzımız hakkında yasal tavsiye arıyoruz. İcra Müdürlüğü ile tam bir işbirliği yaptık ve müşterilerin kripto para birimlerine sahip olmaları ve işlem yapmaları için güvenli bir yer olmaya devam etmemizi sağlamak için işbirliğimizi genişletmeye devam edeceğiz.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
375.020,83 TL 1,73%
ethereumETH/TRY
25.107,87 TL 0,47%
tetherUSDT/TRY
18,53 TL 0,10%
bnbBNB/TRY
5.473,56 TL 2,07%
usd-coinUSDC/TRY
18,51 TL 0,15%
xrpXRP/TRY
8,99 TL 5,31%
binance-usdBUSD/TRY
18,52 TL 0,35%
cardanoADA/TRY
8,03 TL 0,05%
solanaSOL/TRY
633,68 TL 1,35%
dogecoinDOGE/TRY
1,21 TL 7,34%
Bağlantıyı kopyala