TRON ETN, VTRX Adıyla Deutsche Börse’de Listelenecek

tron etn vtrx adiyla deutsche borsede listelenecek

TRON kurucusu Justin Sun, birkaç gün önce yaptığı duyuruyla önemli bir haber vereceğinin sinyallerini vermişti. Aradan geçen günlerin ardından bu haberin ne olduğu netlik kazandı. Sun, attığı bir tweet ile TRON ETN için müjdeli haberi verdi. TRON ETN, Avrupalı borsa Deutsche Börse için geliyor.

TRON ETN, VTRX Olarak Deutsche Börse’e Geliyor

TRON kurucusu Justin Sun, ‘büyük bir haber’ olarak değerlendirdiği duyuruyu Twitter hesabı üzerinden yaptı. TRON ETN’nin Avrupalı borsa Deutsche Börse’de listelenmek için onay aldığı açıkladı. VTRX kısa adıyla işlem görecek olan kripto varlık için tarih 21 Eylül olarak açıklandı.

Kripto varlığın Avrupalı borsada listelenmesiyle birlikte; Zürih, Paris ve Amsterdam gibi diğer büyük Avrupa pazarlarına erişimin yolu da açılmış oldu. VTRX’in 14 AB ülkesinde satışa sunulması bekleniyor.

Sun, attığı tweet dizisinde, 1585 yılında kurulan Deutsche Börse‘nin Avrupa’nın en büyük borsası olduğuna da değindi.

Bu haberle birlikte TRX’in fiyatına da bakmak gerekiyor. TRX, Binance borsasında 20 Eylül 14:00 TSI itibariyle 0.095 dolardan işlem görüyor.

Hazal Orta

Hazal Orta

Hazal, 1990 yılında, ailenin tek çocuğu olarak, İstanbul’un Fatih ilçesinde doğdu. Hayatının ilk 18 yılını İstanbul’da geçirdikten sonra üniversitede Turizm ve Otel İşletmeciliği okumak için Isparta’nın yolunu tuttu. Eğitim hayatı boyunca yalnızca stajlarda turizm sektörüyle ilgilendi. Üniversite eğitiminin ilk yıllarında Work&Travel programıyla Amerika Birleşik Devletleri’nde üç aylık bir turizm deneyimi elde etti ve bu kariyerini, burada noktaladı. Eğitimi boyunca hiçbir gün bile turizmde bir kariyer hedeflemediği için okul biter bitmez kendine yeni bir çıkış aradı. Yazmaya ve yazılı basını takip etmeye olan ilgisiyle birlikte de kendini bilgisayar başında haber yazmaya çalışırken buldu. Editörlük kariyerine 2012 yılında, otomobil haberleri yazmaya çabalayarak başlayan Hazal, kariyerinin ilk yıllarında hem haberciliğin hem de dijital yayıncılığın dinamiklerini öğrenmeye başladı. SEO kelimesiyle tanışması da bu yıllara dayanıyor. Yaklaşık 6 yıl boyunca yerli ve yabancı basını yakından takip ederek en doğru bilgiyi, hızlı ve sade bir şekilde okurlarla buluşturmanın ne kadar önemli olduğunu öğrendi. 6 yıllık bu otomotiv haberleri geçmişinin ardından ise soluğu teknoloji basınında aldı. Teknoloji basınındaki kariyerine Yazı İşleri Müdürü olarak başlayan Hazal, içerik üretiminin yanında yönetimi konusunda da önemli deneyimler elde etti. Bu süreçte hem teknoloji hem de otomotiv basınındaki bazı dergilerde de Yazı İşleri Müdürü ve Editör olarak görev alarak, basılı yayınlara dair de tecrübeler edindi. Farklı ekiplerle ve farklı sektörlerde çalışmanın çok yönlülüğe önemli katkılar sağladığını düşünen Hazal, yeni dönemde ise uzun suredir heyecan duyduğu blockchain teknolojisine daha fazla ilgi göstermeye başladı ve kariyerine de, teknolojiyle olan dirsek temasını kesmeden, bu doğrultuda devam etmeye karar verdi. Teknolojinin kanatları altındaki blockchain, NFT ve kripto para terimlerine aşina olan Hazal’ın yolu da böylelikle Kriptomeda ile kesişmiş oldu. BTCHaber.com'da Yönetici Editör görevini üstlenen Hazal, yazmaya bu çatı altında devam ediyor. Boş zamanlarında farklı alanlarda okumalar yapan Hazal, iyi yazmanın çok okumaktan geçtiğine inanıyor. Bilgisayar başından kalktığında ise soluğu dijital içerik platformlarında alıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 550.383,89 TL 2,38%
ethereum
Ethereum (ETH) 34.317,83 TL 3,47%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 4.223,69 TL 2,14%
tether
Tether (USDT) 9,20 TL 1,05%
cardano
Cardano (ADA) 19,56 TL 3,43%
xrp
XRP (XRP) 10,01 TL 5,08%
solana
Solana (SOL) 1.443,77 TL 1,77%
polkadot
Polkadot (DOT) 371,84 TL 3,51%
usd-coin
USD Coin (USDC) 9,20 TL 1,02%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 2,13 TL 3,11%
Copy link
Powered by Social Snap