Tomorrow Crypto, SPAC Anlaşması ile Halka Açılmayı Planlıyor

tomorrow crypto spac anlasmasi ile halka acilmayi planliyora

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) madencilik altyapısı şirketi Tomorrow Crypto, Nasdaq listesindeki Globalink Investment (GLLI) ile SPAC anlaşmayı yaparak halka açılmak istiyor.

Tomorrow Crypto ve Globalink’in birleşmesinin değerinin 310 milyon dolar olduğu açıklandı. Birleşme, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) dosyasına göre hissedar ve düzenleyici onayına tabi olarak 2022’nin 4. çeyreğinde kapanacak.

Tomorrow Crypto Halka Açılacak

Kripto madenciliği altyapı şirketi Tomorrow Crypto, Nasdaq listesinde yer alan Globalink Investment Inc. ile SPAC birleşmesi yoluyla halka açılmayı düşünüyor.  

tomorrow crypto spac anlasmasi ile halka acilmayi planliyoras

Detay vermek gerekirse özel amaçlı satın alma şirketleri (SPAC) ile birleşmeler, son yıllarda halka açılmanın yaygın bir yolu olarak karşımıza çıkıyor. SEC, Mart ayında 2020-21’deki tüm ilk halka arzların yarısından fazlasının bir SPAC kullanılarak gerçekleştirildiğini bildirmişti.

Tomorrow Crypto CEO’su Mingliu Wang yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Tomorrow Crypto, sürekli gelişen blokzincir pazarında daha fazla büyüme fırsatı yakalayabilecek. Ayrıca, birleşik ekiplerimiz ve uzmanlığımız sayesinde Tomorrow Crypto’nun dünyanın önde gelen profesyonel kripto madenciliği oyuncularından biri ve küresel blockchain ekosisteminin önemli bir destekçisi olmak için kendisini daha iyi konumlandırabileceğine inanıyoruz.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
390.462,68 TL 7,67%
ethereumETH/TRY
31.214,04 TL 6,44%
tetherUSDT/TRY
17,97 TL 0,12%
usd-coinUSDC/TRY
17,95 TL 0,06%
bnbBNB/TRY
5.106,67 TL 8,08%
binance-usdBUSD/TRY
17,97 TL 0,05%
xrpXRP/TRY
6,14 TL 9,28%
cardanoADA/TRY
8,45 TL 12,98%
solanaSOL/TRY
649,75 TL 12,17%
dogecoinDOGE/TRY
1,26 TL 14,08%
Bağlantıyı kopyala