bitcoinBTC/TRY
1.250.612,11 TL 1,83%
ethereumETH/TRY
67.635,26 TL 3,26%
tetherUSDT/TRY
28,92 TL 0,06%
bnbBNB/TRY
6.680,79 TL 0,01%
xrpXRP/TRY
18,58 TL 1,82%
solanaSOL/TRY
1.874,30 TL 0,49%
usd-coinUSDC/TRY
28,92 TL 0,00%
staked-etherSTETH/TRY
67.504,54 TL 3,01%
cardanoADA/TRY
13,09 TL 1,06%
dogecoinDOGE/TRY
2,72 TL 5,00%

Paylaş

Talos, Artan Talep Sonrası Likidite için Amber ile Anlaştı

Talos Artan Talep Sonrasi Likidite icin Amber ile Anlasti

Kripto para sektöründe artan talep, beraberinde hem yatırımların hem de müşterilerin artmasına neden oluyor. Bu noktada projeler de operasyonlarını büyütmek için yeni ortaklıklar veya satın alımlar yapabiliyorlar. Son olarak kurumsal ticaret platformu Talos da artan talep sonrası likidite desteği için Amber Group ile anlaştı.

Talos Artan Talep Sonrasi Likidite icin Amber ile Anlasti 2

Talos, Artan Talep Sonrası Likidite için Amber ile Çalışacak

Kripto para şirket ve projelerinde en öne çıkan konulardan biri de şüphesiz likidite. Artan kullanıcı trafiği nedeniyle yeterli likiditeye sahip olmayan projeler bu noktada sorunu çözmem adına likidite sağlayıcıları ile çalışmayı tercih edebiliyor. Amber Group da benzer bir iş stratejisi ile Talos’un Binance, Coinbase ve FTX borsaları gibi 40’tan fazla likidite merkezinden oluşan kapsamlı ortak ağına katıldı.

Konu hakkında konuşan Talos APAC Başkanı Samar Sen ise kurumsal yatırımcılara yönelik yeni nesil ürünlerin, sektörün deneyimli kurumsal yatırımcılar arasında büyümesi için gerekli bir adım olduğunu söyledi:

“Mevcut piyasa koşullarına rağmen, alıcı ve satış tarafındaki kurumlar tarafından dijital varlıkların artan oranda benimsendiğini görüyoruz. Dijital varlıkların potansiyeline ilişkin uzun vadeli görüşleri azalmadı ve bu kurumsal hizmet sağlayıcıların çoğu, bir sonraki büyüme döngüsünden önce ürün tekliflerini oluşturmak için bu zamanı kullanıyor”

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt Eylül 1999 tarihinde İstanbul'da doğdu. İlkokul eğitimini İstanbul ve Mersin'de gördü ve ortaokulu Kuzey Kıbrıs'ta okudu. Kıbrıs'ta merkezden oldukça uzak yaşadığından vaktinin büyük bir çoğunluğunu doğada ve bilgisayar başında geçirdi. Bu süre zarfında teknoloji, bilim ve yazılım dallarına ilgisi artan Cem, bu konular hakkında okuma ve araştırmalar yaparken Wikipedia’da oldukça fazla zaman geçirdi. Ardından Wikipedia vakfının bir üyesi olarak birçok madde yazdı ve düzenledi. 500'den fazla maddeyi Türkçe’ye kazandırdı ve 6.000'in üzerinde katkıda bulundu. Böylelikle yazarlık kariyerine Wikipedia’da başladı. Liseyi Gaziantep'te Özel Bilişim Koleji'nde bitiren Cem, Biyoloji ve teknoloji alanında da birçok yarışma ve etkinliğe katıldı. IGSIS adlı koku simülatörü projesiyle bir Tübitak yarışmasında ilk 10'a girdi. Şu anda İstanbul'da yazılım üzerine Üniversite eğitimine devam ederken kendisini yazılım alanında geliştiriyor. Son dönemde ise özellikle Blockchain, kripto para ve NFT alanına odaklanan Cem, bu konuda araştırmalar yapıp içerik üretiyor ve projeler hazırlıyor. Genel olarak bilim kurgu ve teknoloji kitapları ile birlikte güncel bilimsel makaleleri okumayı seviyor. Anatomi ve unrealist çizimler yapmaktan hoşlanıyor. Seçici bir sinefil olan Cem, bilim kurgu, fantastik ve kısa filmleri takip ediyor. Arkadaş grubu ile birlikte 5.000’den fazla üyeye sahip 12 Telegram yazılım grubunun Admin'liğini yapıyor ve Blockchain geliştiricileri için Türkçe platform oluşturmayı ve etkinlikler düzenlemeyi hedefliyor. Bitcoin ile ilk defa DarkWeb ortamını araştırırken tanışan Cem, Bitcoin’i geleceğin ‘Altını’ olarak görüyor. Blockchain teknolojisini oldukça önemsiyor ve kendi projelerini geliştirmek için çalışıyor. Ek olarak birçok Blockchain ve kripto para projesini araştırıyor ve bu projeler hakkında incelemeler yazıyor. Kripto paraların geleceğin ekonomisinde oldukça önemli olduğunu düşünüyor. Kripto paralara yatırım yapıyor ve varlıklarının %90’ını soğuk cüzdanlarında tutmayı tercih ediyor. Dünyayı gezme hayali olan Cem, farklı kültürlerin insanlarını tanımayı ve mutfaklarını deneyimlemeyi seviyor. Gezi, blog ve bilgilendirici içerikleri okuyup izlemeyi seven Cem, Blockchain ve kripto para konusunda içerik üretirken kariyerine BTCHaber.com’da İçerik Editörü olarak devam ediyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala