Shytoshi Kusama, Shiba Inu’nun Geleceği Hakkında Konuştu

shytoshi kusama shiba inunun gelecegi hakkinda konustu

Geçtiğimiz yıl büyük bir yükseliş gerçekleştirerek kripto para piyasasına damga vuran popüler meme kripto para birimi Shiba Inu (SHIB), çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Shiba Inu ekibi, ağın büyümesini sağlamak için planlarını uygulamaya koymaya başladı.

Geliştirici Shytoshi Kusama, SHIB Hakkında Bilgi Verdi

Shiba Inu projesinin ana geliştiricilerinden ve sözcülerinden biri olan Shytoshi Kusama, hem Shiba Inu’nun geleceği hem de Shiba Inu’nun yan dalları hakkında konuştu.

shytoshi kusama shiba inunun gelecegi hakkinda konustu

Geliştirici, birden ortadan kaybolan Shiba Inu’nun isimsiz kurucusu Ryoshi‘nin planına bağlılığı konusunda SHIB yatırımcısına güvence verdi.

Shytoshi’nin ilk konusu Shiba Inu’nun Layer 2 çözümü olan Shibarium’du. Geliştirici, daha önce X-Fund’un yayınladığı çalışmaların ilerleyişi hakkındaki bilgileri doğruladı. Shibarium’un ara yüzü ve kullanılabilirliği üzerindeki çalışmalara dikkat çekti. Geliştirici, halka açık bir beta test tarihi henüz belirlenmemiş olsa da, Blockchain üzerindeki çalışmaların planlandığı gibi ilerlediğini belirtti.

Shytoshi, Shiba Inu’nun SHI stablecoin’i hakkında da konuştu. Geliştiriciye göre, UST ve USDN gibi stablecoinlerin çökmesi SHIB tarafında endişe yarattı. Ancak geliştirici, herhangi bir engel olmazsa, SHI’nin 2022 yılı içerisinde piyasaya sürülebileceğini belirtti.

Geliştirici, Shiba Inu’nun metaverse projesinin geciktiği için topluluktan özür diledi ve çıkış tarihinin ilk etapta yayınlanmaması gerektiğini açıkladı. Shytoshi’ye göre, projeyle ilgili duyurular en kısa sürede yapılacak.

Son olarak Shiba Inu’nun durumuna bir göz atalım. CoinGecko verilerine göre; haberin yazımı esnasında SHIB 0,000001031 dolardan işlem görüyor

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
428.585,60 TL 2,38%
ethereumETH/TRY
31.815,73 TL 3,50%
tetherUSDT/TRY
17,96 TL 0,18%
usd-coinUSDC/TRY
17,96 TL 0,07%
bnbBNB/TRY
5.850,14 TL 0,31%
xrpXRP/TRY
6,78 TL 1,01%
cardanoADA/TRY
9,61 TL 0,64%
binance-usdBUSD/TRY
17,96 TL 0,07%
solanaSOL/TRY
764,84 TL 1,09%
polkadotDOT/TRY
165,84 TL 5,26%
Bağlantıyı kopyala