Proximity Labs, 10 Milyon Dolarlık Fon Açıkladı

proximity labs 10 milyon dolarlik fon acikladi

Blockchain araştırma ve geliştirme şirketi Proximity Labs yatırımlarına devam ediyor. Şirket tarafından yapılan açıklamada Near’da ticaret protokolleri için 10 milyon dolarlık geliştirici fonu duyurusu yapıldı.

Proximity Labs, Near Ticaret Protokollerine 10 Milyon Dolarlık Fon Sağlayacak

Kripto şirketi Proximity Labs, Near Protocol Blockchain ağındaki üç merkezi olmayan borsa olan Orderly Nework, Spin ve Tonic, 10 milyon dolarlık bir geliştirici fonunu duyurdu.

Fon, sanal sipariş defterine dayanan merkezi olmayan ticaret protokolleri olan Orderly, Spin ve Tonic’in üzerine inşa edilen yeni geliştirici ekiplerine hibeler ve yatırımlar sağlayacak. Bu projeler, yerleşim katmanı olarak Near Blockchain ağını kullanarak merkezi borsalara benzer bir ticaret deneyimi sunuyor.

proximity labs 10 milyon dolarlik fon acikladi 2

Yeni projeler bu protokollere bağlanabilir ve sundukları likiditeyi merkezi olmayan borsa toplayıcıları gibi kendi araçları için kullanabilir. Orderly Network, haziran ayında 20 milyon dolar yatırım aldı. Near’da kalıcı bir ticaret borsası işleten Spin, şubat ayında 3,5 milyon dolarlık yatırım topladı. Son olarak nisan ayında Tonic, lansmanından önce 5 milyon dolar yatırım aldı.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.
https://medium.com/@koseburak

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
306.325,23 TL 0,75%
ethereumETH/TRY
22.047,54 TL 1,55%
tetherUSDT/TRY
18,61 TL 0,01%
bnbBNB/TRY
5.509,37 TL 0,31%
usd-coinUSDC/TRY
18,63 TL 0,16%
binance-usdBUSD/TRY
18,63 TL 0,34%
xrpXRP/TRY
7,72 TL 8,52%
dogecoinDOGE/TRY
1,54 TL 0,47%
cardanoADA/TRY
5,83 TL 1,29%
matic-networkMATIC/TRY
15,55 TL 3,42%
Bağlantıyı kopyala