bitcoinBTC/TRY
1.270.665,15 TL 0,61%
ethereumETH/TRY
67.990,68 TL 1,14%
tetherUSDT/TRY
28,96 TL 0,02%
bnbBNB/TRY
6.969,77 TL 1,29%
xrpXRP/TRY
19,28 TL 2,82%
solanaSOL/TRY
2.097,82 TL 5,04%
usd-coinUSDC/TRY
28,96 TL 0,10%
staked-etherSTETH/TRY
67.983,45 TL 0,91%
cardanoADA/TRY
17,19 TL 0,13%
dogecoinDOGE/TRY
2,91 TL 2,75%

Paylaş

Kripto Borsası Bitay, E-Kitap Platformu Boodio İle İşbirliği Yapıyor

kripto borsasi bitay e kitap platformu boodio ile isbirligi yapiyor

Kripto para borsası Bitay, e-kitap ve sesli kitap yayın ve dağıtım platformu Boodio ile işbirliği yaptı. İstanbul Feriye’de düzenlenen lansmanda Bitay ve Boodio işbirliğinin detaylarını Bitay CEO’su Niyazi Yılmaz ve Boodio CEO’su Mehmet Aslantunalı paylaştı.

BODI Coin İlk Kez Bitay’da Listeleniyor

Kripto borsası Bitay, aylık abonelik bedeli ile hizmet veren e-kitap ve sesli kitap platformu Boodio’nun kendi Blockchain teknolojisi üzerinde geliştirdiği BODI Coin’i Türkiye’de ve dünyada ilk kez listelediğini duyurdu.

kripto borsasi bitay e kitap platformu boodio ile isbirligi yapiyor 2
Boodio CEO’su Mehmet Arslantunalı

Boodio CEO’su Mehmet Arslantunalı konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

Yayıncılık sektöründe bir ilki gerçekleştirecek olan Boodio International Publishers Blockchain Platformu dijital varlık dünyasını yayıncılık sektörü ile birleştirmekten heyecan duyuyoruz. NFB yapısı ile yepyeni bir ekosistem yaratarak dijital dünyada ve eserlerin hak sahiplerine yeni gelir modelleri açması ile on binlerce benzersiz kitabı yayını sunacak olmaktan dolayı sevinçliyiz.

kripto borsasi bitay e kitap platformu boodio ile isbirligi yapiyor
Bitay Teknoloji CEO’su Niyazi Yılmaz

Ayrıca konu ile ilgili olarak Bitay Teknoloji CEO’su Niyazi Yılmaz da konuyla ilgili açıklamalarda bulundu:

“Blok zinciri teknolojileri, her alanda olduğu gibi yayıncılık sektörü için de devrim niteliğinde fırsatlar getiriyor. Boodia ile birlikte özel fiyatlarla yatırımcıların ilgisine sunacağımız BODI Coin, yazarlarla ve kitapseverler arasında her adımda avantajlar sunuyor. Bitay olarak yenilikçi ve gelecek vaat eden projeleri, listelemeye devam edeceğiz.

Son olarak belirtmek gerekirse BODI Coin’in erken satışları, bugün itibariyle başlıyor. On satışlar kapsamında toplam 100 milyon adet BODI Coin, Bitay kullanıcılarına özel bir fiyatla sunuluyor. Genel satışlar ise Haziran ayında başlayacak.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala