bitcoinBTC/TRY
721.341,61 TL 0,73%
ethereumETH/TRY
43.291,34 TL 1,31%
tetherUSDT/TRY
27,12 TL 0,02%
bnbBNB/TRY
5.711,02 TL 0,32%
xrpXRP/TRY
13,85 TL 1,55%
usd-coinUSDC/TRY
27,12 TL 0,06%
staked-etherSTETH/TRY
43.258,26 TL 1,31%
dogecoinDOGE/TRY
1,67 TL 0,11%
cardanoADA/TRY
6,62 TL 1,20%
solanaSOL/TRY
530,72 TL 0,96%

Paylaş

CrossTower, Daha Fazla Kripto Şirketi Satın Almak İstiyor

crosstower voyager disinda daha fazla kripto sirketleri satin almak istiyorrt

Kripto para sektöründe her geçen gün yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Son olarak çıkan haberlere göre; kripto borsası CrossTower, iflas etmiş borç veren Voyager Digital için verdiği teklife ek olarak kripto şirketlerini satın almayı düşünüyor.

CrossTower, Daha Fazla Kripto Şirketini Bünyesine Katmak İstiyor

Kripto borsası CrossTower’ın CEO’su satın almak istediği kripto para borsaları hakkında açıklamalarda bulundu. Kripto kredi platformu Voyager Digital için verdiği teklifin ötesinde daha fazla satın alma yapmayı düşünüyor.

crosstower voyager disinda daha fazla kripto sirketleri satin almak istiyorfgg

CrossTower CEO’su Kapil Rathi, şirketin mevcut ayı piyasasına rağmen iyi bir müşteri kitlesine ve iyi bir bilançoya sahip şirketleri almak istediğini açıkladı.

CrossTower CEO’su Kapil Rathi, konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

Yanında iyi bir müşteri kitlesi ve iyi bir bilançosu olan kuruluşları satın almak için harika bir yerdeyiz. Bu nedenle, organik büyüme perspektifinden farklı şirket türlerine açıkça bakıyoruz.

CrossTower, Voyager için verdiği son teklifle ilgili herhangi bir ayrıntıyı henüz açıklamamış olsa da, CrossTower başkanı Kristin Boggiano, Voyager’ın 3 milyon dolarlık küçük FTX yatırımının, borç verme platformu için olası bir satışta rol oynamayacağını belirtti.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala