Coinflex Cephesinden Yeniden Yapılandırma Açıklaması

coinflex cephesinden yeniden yapilandirma aciklamasi

İflas eden kripto para borsası Coinflex, içinde bulunduğu zor süreçten çıkmak için yeni yollar üzerinde çalışmaya devam ediyor. Bu noktada yeniden yapılandırma planı üzerinde çalışan Coinflex, konu hakkında yeni bir açıklamada bulundu. Coinflex açıklamasında yeniden yapılandırma planlarının kabul edildiğini belirtti.

Coinflex’in Yeniden Yapılandırma Planı Kabul Edildi

Kripto para borsası Coinflex tarafından yapılan açıklamaya göre, Coinflex’in merkezinin bulunduğu Seyşeller’deki mahkemeler yeniden yapılandırma planı hakkında bir karara vardı. Mahkeme Coinflex’in yeniden yapılandırma planlarının kabul edildiğini belirtti.

coinflex cephesinden yeniden yapilandirma aciklamasi 2

Coinflex, mahkemenin yazı emrinin bu hafta içinde yayınlanabileceğini belirtti. Yazılı emrin yayımlanmasından 24 saat sonrasına kadar LUSD ve LETH gibi kilitli varlıkların alım satımı “tüm kilitli varlık sahiplerinin yeterince bilgilendirilmesini sağlamak amacıyla” durdurulmaya devam edilecek.

Kripto para borsası Coinflex, “aşırı piyasa koşulları ve bir karşı tarafla ilgili devam eden belirsizlikleri” sebep olarak göstererek ilk olarak Haziran 2022’de para çekme işlemlerini askıya aldığını açıklamıştı.

Eylül ayına kadar şirket özkaynaklarının yüzde 65’inden fazlasını alacaklılara devretmek ve yüzde 15’ini çalışanlara tahsis etmek için bir yeniden yapılandırma planının açıklamasını yapmıştı.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
525.346,17 TL 2,64%
ethereumETH/TRY
33.426,65 TL 3,08%
tetherUSDT/TRY
19,20 TL 0,15%
bnbBNB/TRY
6.191,72 TL 0,25%
usd-coinUSDC/TRY
19,18 TL 0,17%
xrpXRP/TRY
8,50 TL 3,05%
cardanoADA/TRY
6,90 TL 0,89%
dogecoinDOGE/TRY
1,43 TL 1,74%
staked-etherSTETH/TRY
33.337,44 TL 3,00%
matic-networkMATIC/TRY
20,93 TL 2,53%
Bağlantıyı kopyala