Coinbase Prime’a Ethereum Stake Seçeneği Geliyor

coinbase primea ethereum stake secenegi geliyor

Amerika Birleşik Devletleri merkezli kripto para borsası Coinbase, kullanıcıları için yeni hizmetler sunmaya devam ediyor. Şirket tarafından yapılan son açıklamada Coinbase Prime’ın kurumsal müşterileri, Ethereum stake hizmeti alabilecek.

Coinbase Prime, Kurumsal Müşterileri İçin Ethereum Stake Seçeneği Geliyor

Kripto para borsası Coinbase Prime’ın kurumsal müşterileri, artık firmanın soğuk hava deposu kasasında güvence altına alınan fonlarla platformda Ethereum stake edebilecekler. Coinbase tarafından yayımlanan bir blog gönderisinde “Müşteriler bir cüzdan oluşturabilir, ne kadar stake yapacaklarına karar verebilir ve Coinbase Prime hesaplarındaki Ethereum varlık sayfasından stake etmeye başlayabilir.

coinbase primea ethereum stake secenegi geliyor 2

Yayımlanan blog gönderisinde “müşteri fonlarını güvence altına almak en yüksek önceliğimizdir” sözlerine yer verildi. Tüm para çekme anahtarlarının firmanın soğuk hava deposu karasında tutulduğu ve stake işlemlerinin gerçekleştirilmeden önce mutabakatı tamamlaması gerektiği açıklamada yer aldı. Yapılan bu açıklama ile bu işlemin geçerli sayılmadan önce bir Blockchain ağına eklenmesi gerektiği anlamı taşıyor. Son olarak şu anda Ethereum bir iş kanıtından bir hisse kanıtı Blockchain sistemine geçiyor. Bu da her iki doğrulama sürecinin de aynı anda çalıştığı anlamına geliyor. Coinbase Prime üzerinden Solana, Polkadot, Cosmos, Tezos ve Celo ve gibi kripto para birimleri için stake yapıyor.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
557.967,22 TL 0,10%
ethereumETH/TRY
38.299,95 TL 0,48%
tetherUSDT/TRY
20,15 TL 0,05%
bnbBNB/TRY
6.268,52 TL 0,20%
usd-coinUSDC/TRY
20,14 TL 0,04%
xrpXRP/TRY
10,46 TL 4,32%
cardanoADA/TRY
7,62 TL 0,38%
staked-etherSTETH/TRY
38.265,30 TL 0,51%
dogecoinDOGE/TRY
1,46 TL 1,35%
solanaSOL/TRY
427,13 TL 3,00%
Bağlantıyı kopyala