BlockFi, Belirli Müşterilerin Para Çekme İşlemlerini Açmak İstiyor

blockfi belirli musterilerin para cekme islemlerini acmak istiyore

FTX‘in iflas etmesi, beraberinde bir domino etkisi yaratarak, BlockFi‘da bu durumdan etkilenerek iflas başvurusunda bulunmuştu. Bununla beraber BlockFi hakkında son dönemde yeni gelişmeler de yaşanmaya başladı. Son olarak çıkan haberlere göre; BlockFi cüzdan hesaplarında kripto para kilitli olan kullanıcılar için para çekme işlemlerini yeniden başlatmak için bir dava açtı.

BlockFi, Para Çekme İşlemlerini Yeniden Başlatmak için Harekete Geçti

İflas eden kripto kredi kuruluşu BlockFi, cüzdan hesaplarında kripto kilitli olan kullanıcılar için para çekme işlemlerini yeniden açmaya çalışıyor. Ayrıca belirtmek gerekirse BlockFi, ABD İflas Mahkemesi’nden, kullanıcılarının şu anda BlockFi cüzdanlarında kilitli olan kripto varlıkları geri çekmelerine izin vermek için bir talepte bulundu.

blockfi para cekme islemlerini yeniden acmaya calisiyorrr

BlockFi konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

BlockFi cüzdanınızda tutulan kripto para biriminin mülkiyetinin her zaman sizde kalacağını ve BlockFi’ye aktarılmayacağını belirtiyorlar. Borçluların, Platform Duraklatması itibariyle Cüzdan Hesaplarında bulunan kripto para biriminde yasal veya hakkaniyete uygun menfaatleri yoktur ve müşteriler isterlerse bu tür varlıkları platformdan çekebilmelidir.

Son olarak belirtmek gerekirse yapılan dosyalamada, şirketin herhangi bir karışıklığı ortadan kaldırmak için platformun duraklatılmasının ardından “girilen” para çekme işlemlerini kullanıcı arayüzünden silmeyi planladığı belirtildi.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
530.174,09 TL 0,91%
ethereumETH/TRY
34.060,65 TL 1,97%
tetherUSDT/TRY
19,17 TL 0,00%
bnbBNB/TRY
6.237,83 TL 0,71%
usd-coinUSDC/TRY
19,13 TL 0,06%
xrpXRP/TRY
8,81 TL 3,61%
cardanoADA/TRY
6,86 TL 0,68%
staked-etherSTETH/TRY
34.025,82 TL 1,94%
dogecoinDOGE/TRY
1,44 TL 0,80%
matic-networkMATIC/TRY
21,13 TL 0,43%
Bağlantıyı kopyala