Binance, Brezilya’da Kripto Hizmetlerini Genişletiyor

Bitcoin Brasile

Birçok kripto para borsası artan rekabet ortamında faaliyetlerini sınır ötesine taşıyarak rakiplerinin bir adım ötesine geçmeyi hedefliyor. Özellikle kripto para borsası Binance son dönemde yaptığı çalışamalar ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Bilindiği üzere Brezilya, kripto paraların en çok ilgi gördüğü ülkeler arasında yer alıyor. Bununla beraber Brezilya, ofis ortamlarının inşasında da yoğun talep görüyor. Binance de son olarak yaptığı açıklamada Brezilya’da iki ofis açacağını açıkladı.

Binance, Brezilya’da Kripto Hamlesi

Kısa süre önce kripto para borsası Binance, Brezilya’da bulunan Sim;paul Investimentos‘u satın aldı ve ödeme aracı olarak kullanacağını bildirmişti. Bu kez Binance, Brezilya’da iki ofis açacağını duyurdu.

binance brezilyada kripto hizmetlerini genisletiyor

Rio de Janeiro ve Sao Paolo’da yer alacak iki yeni ofisin, Brezilya’da artan sayıda Binance çalışanını destekleme işleviyle ortak çalışma alanları olacağı bildiriliyor. Bu yılın başında şirketin orada sadece 60 çalışanı varken, bu sayı iki katından fazla artarak 150’ye ulaştı.

Brezilya gibi Latam ülkeleri, kripto paranın bölgede yaşadığı patlama nedeniyle tüm dünyadaki kripto para borsaları için giderek daha önemli hale geliyor. Önde gelen kripto para borsası Binance, geçtiğimiz günlerde ülkede iki yeni ofis açacağını duyurdu. Ancak raporlara göre, çalışanlar bu ofislerde çalışma veya görevlerini uzaktan tamamlama seçeneğine sahip olacaklar.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
558.249,29 TL 0,14%
ethereumETH/TRY
38.313,25 TL 0,44%
tetherUSDT/TRY
20,17 TL 0,04%
bnbBNB/TRY
6.280,81 TL 0,01%
usd-coinUSDC/TRY
20,15 TL 0,01%
xrpXRP/TRY
10,50 TL 4,93%
cardanoADA/TRY
7,63 TL 0,26%
staked-etherSTETH/TRY
38.283,84 TL 0,42%
dogecoinDOGE/TRY
1,46 TL 1,25%
solanaSOL/TRY
428,74 TL 3,39%
Bağlantıyı kopyala