bitcoinBTC/TRY
1.270.578,37 TL 0,82%
ethereumETH/TRY
68.120,57 TL 0,68%
tetherUSDT/TRY
28,96 TL 0,04%
bnbBNB/TRY
6.978,16 TL 1,35%
xrpXRP/TRY
19,34 TL 2,67%
solanaSOL/TRY
2.117,20 TL 4,11%
usd-coinUSDC/TRY
28,96 TL 0,07%
staked-etherSTETH/TRY
68.072,83 TL 0,68%
cardanoADA/TRY
17,37 TL 1,93%
dogecoinDOGE/TRY
2,90 TL 2,35%

Paylaş

Abra CEO’su Barhydt: ETH 40.000 Doları Görebilir

abra ceosu barhydt eth 40 000 dolari gorebilir

Kripto para ticaret platformu Abra’nın CEO’su Bill Barhydt, Ethereum hakkında bazı önemli açıklamalar yaptı. Barhydt’ın beklentilerine göre ETH, 40.000 dolar seviyesine çıkabilir. Barhydt’ın yorumlarında ETH konusunda Bitcoin’den (BTC) daha iyimser olması da dikkat çekti.

Abra CEO’su Barhydt’tan Ethereum (ETH) Tahmini

Abra CEO’su Bill Barhydt, Cuma günü CNBC ile bir röportaj gerçekleştirdi. Barhydt, röportajında Ethereum ile ilgili fiyat tahmini de yaptı. Ethereum (ETH) fiyatının 40.000 dolar seviyesine ulaşabileceğini söyleyen Barhydt şöyle konuştu:

“Kısa vadede Ethereum için ağ etkileri, henüz yeni oynamaya başlayan kullanım durumları nedeniyle benim için daha fazla yükseliş gösteriyor”

abra ceosu barhydt eth 40 000 dolari gorebilir 2

CEO, staking’in gelmesiyle birlikte Ethereum tutan insan sayısının artacağını düşünüyor. Burada proof-of-stake vaadi olan işlem ücretlerinin düşmesi de kritik bir nokta. Ancak yönetici konuşmasında şu uyarıyı da yaptı:

“Haziran veya Temmuz ayındaki yükseltmeyle birlikte, geçişte bir miktar haber satma etkisine sahip olabiliriz. haber satışlarında bir tür geri çekilme görebilir”

Yine de Barhydt potansiyelin 30.000 dolar ila 40.000 dolar seviyesinde olduğunu belirtti.

Hazal Orta

Hazal Orta

Hazal, 1990 yılında, ailenin tek çocuğu olarak, İstanbul’un Fatih ilçesinde doğdu. Hayatının ilk 18 yılını İstanbul’da geçirdikten sonra üniversitede Turizm ve Otel İşletmeciliği okumak için Isparta’nın yolunu tuttu. Eğitim hayatı boyunca yalnızca stajlarda turizm sektörüyle ilgilendi. Üniversite eğitiminin ilk yıllarında Work&Travel programıyla Amerika Birleşik Devletleri’nde üç aylık bir turizm deneyimi elde etti ve bu kariyerini, burada noktaladı. Eğitimi boyunca hiçbir gün bile turizmde bir kariyer hedeflemediği için okul biter bitmez kendine yeni bir çıkış aradı. Yazmaya ve yazılı basını takip etmeye olan ilgisiyle birlikte de kendini bilgisayar başında haber yazmaya çalışırken buldu. Editörlük kariyerine 2012 yılında, otomobil haberleri yazmaya çabalayarak başlayan Hazal, kariyerinin ilk yıllarında hem haberciliğin hem de dijital yayıncılığın dinamiklerini öğrenmeye başladı. SEO kelimesiyle tanışması da bu yıllara dayanıyor. Yaklaşık 6 yıl boyunca yerli ve yabancı basını yakından takip ederek en doğru bilgiyi, hızlı ve sade bir şekilde okurlarla buluşturmanın ne kadar önemli olduğunu öğrendi. 6 yıllık bu otomotiv haberleri geçmişinin ardından ise soluğu teknoloji basınında aldı. Teknoloji basınındaki kariyerine Yazı İşleri Müdürü olarak başlayan Hazal, içerik üretiminin yanında yönetimi konusunda da önemli deneyimler elde etti. Bu süreçte hem teknoloji hem de otomotiv basınındaki bazı dergilerde de Yazı İşleri Müdürü ve Editör olarak görev alarak, basılı yayınlara dair de tecrübeler edindi. Farklı ekiplerle ve farklı sektörlerde çalışmanın çok yönlülüğe önemli katkılar sağladığını düşünen Hazal, yeni dönemde ise uzun suredir heyecan duyduğu blockchain teknolojisine daha fazla ilgi göstermeye başladı ve kariyerine de, teknolojiyle olan dirsek temasını kesmeden, bu doğrultuda devam etmeye karar verdi. Teknolojinin kanatları altındaki blockchain, NFT ve kripto para terimlerine aşina olan Hazal’ın yolu da böylelikle Kriptomeda ile kesişmiş oldu. BTCHaber.com'da Yönetici Editör görevini üstlenen Hazal, yazmaya bu çatı altında devam ediyor. Boş zamanlarında farklı alanlarda okumalar yapan Hazal, iyi yazmanın çok okumaktan geçtiğine inanıyor. Bilgisayar başından kalktığında ise soluğu dijital içerik platformlarında alıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala