bitcoinBTC/TRY
1.096.667,22 TL 0,46%
ethereumETH/TRY
58.928,65 TL 0,91%
tetherUSDT/TRY
28,92 TL 0,15%
bnbBNB/TRY
6.594,29 TL 0,75%
xrpXRP/TRY
17,49 TL 1,07%
solanaSOL/TRY
1.751,61 TL 3,11%
usd-coinUSDC/TRY
28,91 TL 0,11%
staked-etherSTETH/TRY
58.904,07 TL 0,83%
cardanoADA/TRY
10,92 TL 2,06%
dogecoinDOGE/TRY
2,35 TL 0,44%

Paylaş

Paribu’nun Destekleriyle Feriye Açık Hava Sinema Günleri Başlıyor

paribunun destekleriyle feriye acik hava sinema gunleri basliyorwe

Paribu, kültür -sanat alanında kurduğu iş birliklerine devam ediyor. Şimdi de yeme içme grubu C-Paces’in bünyesindeki en önemli mekânlardan Feriye’de gerçekleştirilecek olan “Feriye Açık Hava Sinema Günleri”nin destekçisi oldu. 16 Haziran’da başlayacak olan film gösterimleri 27 Eylül’e kadar belirli günlerde gerçekleştirilecek. Yaz boyu İstanbul’da sinemaseverleri ağırlayacak olan Feriye Açık Hava Sineması Günleri, standart ve VIP seçeneklerden oluşan 250 kişilik bir alanda gerçekleşecek. Yerli ve yabancı prodüksiyonların yer aldığı 14 filmin gösterim biletleri 7 Haziran’dan itibaren feriye.com üzerinden satışa çıkacak.

Feriye Açık Hava Sinema Günleri Başlıyor

Türkiye’nin alanında öncü teknoloji şirketi ve lider kripto para işlem platformu Paribu, Feriye Açık Hava Sinema Günleri’nin destekçilerinden oldu. 16 Haziran-27 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek etkinliğin biletleri 7 Haziran’dan itibaren satışa sunulacak. 

Feriye Açık Hava Sineması Günleri, sırasıyla The Doors ( 23 Haziran), Lelia’nın Kardeşleri (7 Temmuz), Cafe Society (14 Temmuz), Carol (26 Temmuz), Emily (4 Ağustos), Jeux D’enfants (Cesaretin Var mı Aşka? – 9 Ağustos) , Belki Evet Belki Hayır (Maybe I Do – 18 Ağustos) Ayrılma Kararı (Decisions to Leave – 25 Ağustos), Balina (The Wahale- 1 Eylül) Dali Diyarı (Daliland – 8 Eylül) Güneş Sonrası (Aftersun – 15 Eylül), Yeni Baştan (La Belle Epoque – 22 Eylül) ile devam edecek. Feriye Açık Hava Sineması Günleri 27 Eylül’de Resmi Yarışma – (Official Competition) filminin gösterimiyle de tamamlanacak. Program hakkında detaylı bilgi almak için ParibuLog’u ziyaret edebilirsiniz. 

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala