bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 68,729.41 0.71%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,839.18 2.25%
bnb
BNB (BNB) $ 600.81 0.25%
solana
Solana (SOL) $ 165.27 1.55%
xrp
XRP (XRP) $ 0.530361 2.01%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.459449 0.57%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.167478 2.69%

Team Paribu’dan ilham verecek kampanya

TeamParibu KV Ekran Uyarlamalari youtube 1920x1080 kopyasi

Türkiye’de spor kültürünün gelişimine katkı sağlamak için çalışan Team Paribu, herkesi Türkiye’de cimnastiğin tarihini değiştiren takımın hikayesini anlatan “Eclipse” filmini izlemeye davet ediyor. 

Paribu’nun Türkiye’de spor kültürünün gelişimine katkı sağlamak için kurduğu Team Paribu, 17-24 Mayıs tarihleri arasında, Türkiye’de cimnastiğin tarihini değiştiren takımın filmi “Eclipse”i beyaz perdeye taşıyor. 

Öğretmen ve öğrencilere filme davetiye ve hediye patlamış mısır Team Paribu’dan

“Eclipse” 17-24 Mayıs tarihleri arasında Türkiye genelinde, 29 farklı şehirdeki Paribu Cineverse’lerde vizyonda olacak. Kampanya kapsamında, gişelerde kimliklerini ibraz eden öğretmen ve öğrenciler filme davetiye ve ücretsiz küçük boy patlamış mısır alacak. Team Paribu, bu kampanyayla hem gençleri spora teşvik etmeyi hem de sinemaya gitmemiş kişilere bu deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Buna ek olarak, filmin ilham verici hikayesinin daha çok kişiye ulaşması için “Eclipse” filminin bilet fiyatı 29 şehirdeki Paribu Cineverse’lerde 50 TL olacak. 

“Eclipse” belgeselinin ilham veren hikayesi

Eclipse”, Türkiye Milli Cimnastik Takımı’nın tarihi başarılarını ve sporcularının pandemi dönemindeki mücadelesini konu alıyor. İzleyenlere ilham verecek”Eclipse” filmi, 17-24 Mayıs tarihleri arasında Türkiye genelinde, 29 farklı şehirdeki Paribu Cineverse’lerde vizyonda olacak.

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi ve Türkiye Cimnastik Federasyonu’nun da katkılarıyla hazırlanan ve yönetmenliğini İpek Kent ve Efe Öztezdoğan’ın üstlendiği filmin başrollerinde Türkiye’yi temsil eden milli cimnastikçilerden Ferhat Arıcan, İbrahim Çolak, Adem Asil, Nazlı Savranbaşı ve Team Paribu sporcularından Ahmet Önder var.

Sadece sporseverleri bir araya getirmeyi değil, herkese sporu sevdirmeyi amaçlayan Team Paribu, kadrosundaki sporcularla başlattığı “Sıradaki Hedefinde de Yanındayız” kampanyasıyla hem “Eclipse” filminin ilham verici hikayesini paylaşmayı hem de sporculara uzun vadede destek verildiğinde onların neler başarabileceklerini göstermeyi amaçlıyor.

Kampanyayla ilgili tüm detaylara team.paribu.com adresinden ulaşabilirsiniz. 

Team Paribu hakkında:

Türkiye’nin alanında öncü teknoloji şirketi ve lider kripto para işlem platformu Paribu tarafından kurulan Team Paribu, milli sporcuları desteklemeyi ve geleceğin sporcularının yetişmesine katkı sağlamayı hedefliyor. Ağırlıklı olarak bireysel spor branşlarına destek veren Team Paribu, Türkiye’yi başarıyla temsil eden sporculardan oluşuyor. Team Paribu Chronicles projesiyle sporcuların ilham veren spor yolculuklarını belgeselleştirirken, Team Paribu Seninle projesi ile daha çok genci sporla buluşturabilmek amacıyla okulların spor ekipmanı ihtiyacını karşılıyor. Team Paribu hakkında daha fazla bilgi için https://team.paribu.com/ adresini kullanabilirsiniz.

Paribu hakkında:

2017 yılında kurulan Paribu, alanında öncü teknoloji şirketi ve lider kripto para işlem platformu olarak faaliyetlerini sürdürüyor. 7/24 hizmet veren Müşteri Deneyimi İş Birimi ile 6 milyonun üzerinde kullanıcısına hızlı, kolay ve güvenli kripto para işlem hizmeti sunuyor. Türkiye’nin ilk bağımsız blokzincir projesini geliştiren Paribu, ekosistemdeki farklı projeleri de finansal ve teknolojik yatırımlarla destekliyor. Blokzincir bilinirliğini artırmak adına çalışmalar yürütürken; kültür sanat, spor ve eğitim alanlarında sorumluluk alarak yarının dünyasına katkı sağlıyor. Doğru bilginin kaynağı ParibuLog’da sektöre dair içerikler yayınlıyor. Paribu hakkında daha fazla bilgi için www.paribu.com adresini kullanabilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala