bitcoinBTC/TRY
738.559,23 TL 0,45%
ethereumETH/TRY
45.774,36 TL 0,79%
tetherUSDT/TRY
27,46 TL 0,07%
bnbBNB/TRY
5.920,39 TL 0,37%
xrpXRP/TRY
14,71 TL 5,69%
usd-coinUSDC/TRY
27,46 TL 0,05%
staked-etherSTETH/TRY
45.770,51 TL 0,90%
dogecoinDOGE/TRY
1,70 TL 1,20%
cardanoADA/TRY
6,84 TL 0,07%
solanaSOL/TRY
555,87 TL 2,98%

Paylaş

Istanbul Blockchain Week’e yeni sponsor

Istanbul Blockchain Weeke yeni sponsor22

Türkiye’nin önde gelen blockchain etkinliği Istanbul Blockchain Week‘in (IBW) yeni sponsoru HAQQ oldu. HAQQ, etkinliğin bu yılki başlık sponsoru olacak. Projenin Web3’teki şeriat uyumlu gelişmeleri ön plana çıkaracağı, kapsayıcılık ve sosyal sorumluluk kültürüne odaklanacağı belirtildi.

IBW’nin yeni sponsoru HAQQ oldu

Istanbul Blockchain Week‘e yeni sponsor geldi. 22-23 Ağustos tarihlerinde düzenlecek etkinliğin yeni sponsoru HAQQ oldu. Sektörün önde gelen isimleri etkinliğe katılacak. Etkinliğe geçen yılın 4 binin üzerinde katılım olmuştu. Dünyadan ve Türkiye’den blockchain sektörünün tüm paydaşları etkinlikte yer almıştı. Yatırımcılar, girişimciler, geliştiriciler ve politika yapıcılar da dahil olmak üzere 120’den fazla kişi konuşma yapmıştı.

Istanbul Blockchain Week’in kurucusu Erhan Korhaliller, “HAQQ’nun (Islamic Coin) isim sponsoru olarak katılımı, teknolojik yenilik, finansal katılım ve küresel ölçekte İslam ve Türk kültürlerinde büyük önem taşıyan değerlere olan bağlılığımızı yeniden teyit ediyor” ifadelerini kullandı.

HAQQ CEO’su Alex Malkov, “IBW’nin arkasındaki ekiple tanıştıktan sonra, HAQQ’nun bu olağanüstü etkinliğin bir parçası olması gerektiği açıkça ortaya çıktı” ifadesini kullandı. Malkov, “ESG değişimini yönlendirmek ve Web3’te Şeriat uyumlu ilkelerin entegrasyonunu teşvik etmek için çabalarken, taahhüdümüz kültürler arası iş birliğini ve kapsayıcılığı teşvik etmeye kadar uzanıyor.” dedi.

IBW katılımcılarının HAQQ tarafından düzenlenen ve sürdürülebilir blokchain altyapısını keşfetmeye odaklanan atölye çalışmasına katılabilecek. HAQQ CEO’su Alex Malkov da IBW’de bir açılış konuşması yaparak kendi yolculuğunu paylaşacak. Ayrıca Web3’te sürdürülebilir projeleri doğrulamak ve desteklemek için güvenilir önlemlere vurgu yapacak.

Etiketler:
Göker Bilgiç

Göker Bilgiç

Göker Bilgiç, Kasım 1992'de İstanbul'da doğdu. İlkokul ve lise öğrenimini İstanbul'da gördü. İstanbul Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünden mezun oldu. Üniversite yıllarında bilimsel araştırmalarda görev aldı. 2015 yılında Dünya gazetesinde haber editörü olarak mesleğe ilk adımını attı. Dünya'da farklı dönemlerde 5 yıla yakın çalıştı. Bu sürenin son 3 aylık kısmı Dünya kadrolarınca yayın hayatına başlayan Ekonomi gazetesinde geçti. Bazı dergi ve haber platformları ile reklam ajanslarında yine editör veya metin yazarı olarak mesai harcadı. 2018 yılında blockchain ve kripto paralar ile tanıştı. 2023 yılı Ocak ayından bu yana Btchaber.com'da editör olarak görev yapıyor. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema programında lisansüstü eğitimine devam ediyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala