bitcoinBTC/TRY
1.096.233,36 TL 0,55%
ethereumETH/TRY
58.959,02 TL 0,98%
tetherUSDT/TRY
28,92 TL 0,01%
bnbBNB/TRY
6.606,44 TL 0,86%
xrpXRP/TRY
17,53 TL 1,06%
solanaSOL/TRY
1.741,20 TL 1,18%
usd-coinUSDC/TRY
28,92 TL 0,05%
staked-etherSTETH/TRY
58.892,79 TL 0,93%
cardanoADA/TRY
10,94 TL 1,95%
dogecoinDOGE/TRY
2,36 TL 1,12%

Paylaş

Gateio borsası, portföyüne ZBU’yu ekliyor

gateio

Zeebu, telekomünikasyon için inşa edilmiş dünyanın ilk Web3 destekli Neobank’ıdır ve blockchain üzerinde verimli, anında ve güvenli ödemeler sağlar.

Telekomünikasyon sektörünün öncü Web3 Neobank’ı Zeebu, yerel sadakat tokeni ZBU’nun artık resmi olarak Gate.io’da listelendiğini ve 09 Kasım 2023 sabah 9:00’da (UTC) işlem görmeye başladığını duyurmaktan heyecan duyuyor. . Dünyanın önde gelen kripto para alım satım platformlarından biri olan Gate.io, ileri teknolojisi ve güvenlik önlemleriyle dünya çapındaki kullanıcılara kusursuz bir alım satım deneyimi sunuyor.

ZBU’nun Gate.io’da listelenmesi Zeebu için önemli bir dönüm noktası anlamına geliyor ve erişimini küresel bir kitleye genişletiyor. Bu stratejik hamle, Zeebu’nun Gate.io’nun geniş kullanıcı tabanından yararlanmasına olanak tanıyor ve böylece ZBU’nun görünürlüğünü artırıyor.

Liste ayrıntıları:

  • Ticaret Çifti:ZBU/USDT
  • Ticarete Başlama: 9 Kasım 2023, 9:00 (UTC)

Telekomünikasyon alanında dünyanın önde gelen Web3 Neobank’ı Zeebu, telekom taşıyıcı endüstrisinde bir dönüşüme öncülük ediyor. Zeebu, verimli, anında ve sorunsuz ödemeleri mümkün kılarak ödeme deneyimini yeniden tanımlıyor. Zeebu ekosistemi, sorunsuz yerleşimleri kolaylaştıran ve ekosistem içindeki telekom operatörlerini teşvik etmek ve ödüllendirmek için tasarlanan ZBU Loyalty token tarafından desteklenmektedir.

Zeebu’nun zincir üstü ödeme platformu yayındadır ve dünya çapında 150’den fazla telekom operatörü ve işletmesi tarafından güvenilmekte ve kullanılmaktadır. Şirket ayrıca, pazarın Zeebu’nun vizyonuna ve telekom endüstrisinde devrim yaratma potansiyeline olan güveninin altını çizen bir satış öncesi finansman turunda 25 milyon doları başarıyla topladı. Bu gelişmelere paralel olarak Zeebu topluluğu hızla büyüyor ve çeşitli platformlarda 100.000’den fazla üyeye ulaşıyor. Bu büyüme, Zeebu’nun yenilikçi çözümlerinin telekom ve Web3 endüstrisinde giderek daha fazla tanındığını ve benimsendiğini gösteriyor.

Zeebu Kurucusu ve CEO’su Raj Brahmbhatt, “Telekom sektörüne verimlilik ve şeffaflık getirme yönünde devam eden çabalarımızda ileriye doğru atılmış önemli bir adımı temsil ettiği için bu listeden heyecan duyuyoruz. Yolculuğumuza devam etmeyi ve gelecekte daha fazla kilometre taşına ulaşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.” dedi.

BTCHaber

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala