Ethereum Uyumlu Aurora, Finansman Turunu Tamamladı

ethereum uyumlu aurora finansman turunu tamamladi

Aurora Labs, yaptığı bir açıklamayla, 12 milyon dolarlık yeni finansman turunu tamamladığını duyurdu. NEAR Protokolü üzerine, Ethereum uyumlu bir geliştirme platformu kuran Aurora Labs’in finansman turu, Pantera Capital ve Electric Capital tarafından ortaklaşa yönetildi. 

Aurora Finansman Turunda 12 Milyon Dolar Topladı

Başta da söylediğimiz gibi finansman turunu Pantera Capital ve Electric Capital, ortaklaşa yönetti. Ayrıca tura, Zero Knowledge Validation, Global Coin Ventures, imToken ve Chronicle dahil olmak üzere 100’den fazla yatırımcı katıldı.

Konu ile ilgili The Block’a konuşan Aurora Labs CEO’su Alex Shevchenko, gelen fonla birlikte çalışan sayısını artırmayı, altyapıyı geliştirmeyi ve pazarlama bölümünü destekleyeceğini söyledi.

ethereum uyumlu aurora finansman turunu tamamladi 2

Ethereum ile uyumlu bir platform olan Aurora, geliştiricilerin NEAR’da Ethereum’un akıllı sözleşmelerini kullanmasına olanak tanır. Ethereum ile olan uyumluluk, geliştiricilerin daha hızlı uygulamalar oluşturmasına ve NEAR için bir ekosistem oluşturmasına yardımcı olabilir.

Aurora, Ethereum ve Aurora arasında tokenları transfer etmek için de bir köprü oluşturdu. Aurora, gelecekte kendisini merkezi olmayan özerk bir organizasyona dönüştürmeyi ve kendi tokenini piyasaya sürmeyi planlıyor. 

Hazal Orta

Hazal Orta

Hazal, 1990 yılında, ailenin tek çocuğu olarak, İstanbul’un Fatih ilçesinde doğdu. Hayatının ilk 18 yılını İstanbul’da geçirdikten sonra üniversitede Turizm ve Otel İşletmeciliği okumak için Isparta’nın yolunu tuttu. Eğitim hayatı boyunca yalnızca stajlarda turizm sektörüyle ilgilendi. Üniversite eğitiminin ilk yıllarında Work&Travel programıyla Amerika Birleşik Devletleri’nde üç aylık bir turizm deneyimi elde etti ve bu kariyerini, burada noktaladı. Eğitimi boyunca hiçbir gün bile turizmde bir kariyer hedeflemediği için okul biter bitmez kendine yeni bir çıkış aradı. Yazmaya ve yazılı basını takip etmeye olan ilgisiyle birlikte de kendini bilgisayar başında haber yazmaya çalışırken buldu. Editörlük kariyerine 2012 yılında, otomobil haberleri yazmaya çabalayarak başlayan Hazal, kariyerinin ilk yıllarında hem haberciliğin hem de dijital yayıncılığın dinamiklerini öğrenmeye başladı. SEO kelimesiyle tanışması da bu yıllara dayanıyor. Yaklaşık 6 yıl boyunca yerli ve yabancı basını yakından takip ederek en doğru bilgiyi, hızlı ve sade bir şekilde okurlarla buluşturmanın ne kadar önemli olduğunu öğrendi. 6 yıllık bu otomotiv haberleri geçmişinin ardından ise soluğu teknoloji basınında aldı. Teknoloji basınındaki kariyerine Yazı İşleri Müdürü olarak başlayan Hazal, içerik üretiminin yanında yönetimi konusunda da önemli deneyimler elde etti. Bu süreçte hem teknoloji hem de otomotiv basınındaki bazı dergilerde de Yazı İşleri Müdürü ve Editör olarak görev alarak, basılı yayınlara dair de tecrübeler edindi. Farklı ekiplerle ve farklı sektörlerde çalışmanın çok yönlülüğe önemli katkılar sağladığını düşünen Hazal, yeni dönemde ise uzun suredir heyecan duyduğu blockchain teknolojisine daha fazla ilgi göstermeye başladı ve kariyerine de, teknolojiyle olan dirsek temasını kesmeden, bu doğrultuda devam etmeye karar verdi. Teknolojinin kanatları altındaki blockchain, NFT ve kripto para terimlerine aşina olan Hazal’ın yolu da böylelikle Kriptomeda ile kesişmiş oldu. BTCHaber.com'da Yönetici Editör görevini üstlenen Hazal, yazmaya bu çatı altında devam ediyor. Boş zamanlarında farklı alanlarda okumalar yapan Hazal, iyi yazmanın çok okumaktan geçtiğine inanıyor. Bilgisayar başından kalktığında ise soluğu dijital içerik platformlarında alıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 719.317,57 TL 1,46%
ethereum
Ethereum (ETH) 59.154,77 TL 2,00%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 8.065,29 TL 2,40%
tether
Tether (USDT) 12,56 TL 0,01%
solana
Solana (SOL) 2.790,77 TL 5,75%
cardano
Cardano (ADA) 19,97 TL 0,60%
xrp
XRP (XRP) 12,56 TL 0,09%
polkadot
Polkadot (DOT) 471,16 TL 1,40%
usd-coin
USD Coin (USDC) 12,56 TL 0,20%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 2,69 TL 4,11%
Bağlantıyı kopyala