bitcoinBTC/TRY
1.094.729,34 TL 0,63%
ethereumETH/TRY
58.876,01 TL 1,10%
tetherUSDT/TRY
28,92 TL 0,00%
bnbBNB/TRY
6.600,94 TL 0,85%
xrpXRP/TRY
17,50 TL 1,35%
solanaSOL/TRY
1.739,75 TL 1,69%
usd-coinUSDC/TRY
28,91 TL 0,03%
staked-etherSTETH/TRY
58.878,90 TL 1,04%
cardanoADA/TRY
10,92 TL 1,97%
dogecoinDOGE/TRY
2,36 TL 1,08%

Paylaş

Binance’ten ‘eurolarınızı USDT’ye çevirin çağrısı’ 

binance

Kripto para borsası Binance, kullanıcılarına eurolarını Tether‘e dönüştürmeleri çağrısında bulundu. Binance’in Avrupa’daki banka bankacılığı sorunları, Paysafe kullanıcılarını eurolarını dijital dolara dönüştürmeye teşvik ederken devam ediyor.

31 Ekim son tarih

Binance, kullanıcılarına eurolarını Tether’e dönüştürmeleri çağrısında bulundu. Binance, Avrupalı ​​Paysafe kullanıcılarını Binance hesaplarındaki EUR bakiyelerini 31 Ekim’den önce USDT’ye dönüştürmeye çağırdı.

Paysafe’in tek taraflı olarak Binance kullanıcıları için EUR para yatırma işlemlerini durdurmaya karar verdiğini belirtti. Ancak Binance, kullanıcıların euro bakiyelerini Binance hesaplarından banka hesaplarına çekmeye devam edebileceklerini belirtti.

647331 1912590235

Firma, Paysafe kullanıcılarının artık 28 Eylül 04:00 UTC’den itibaren EUR spot işlem çiftleriyle işlem yapamayacaklarını ve açık emirlerin bir saat sonra iptal edileceğini söyledi. Token swap gibi çalışan Binance Convert, EUR işlemleri için de kısıtlanacak.

Paysafe, euro yatırma işlemlerini 25 Eylül’de askıya aldı. Firma daha önce, Avrupa Birliği’nin Tek Ödeme Alanı’ndaki (SEPA) banka havalesi yoluyla da dahil olmak üzere, Avrupa’daki Binance kullanıcıları için itibari para yatırma ve çekme işlemlerini kolaylaştırmıştı.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala