bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 61,365.44 0.33%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 2,971.86 0.88%
bnb
BNB (BNB) $ 534.18 0.55%
solana
Solana (SOL) $ 133.09 0.16%
xrp
XRP (XRP) $ 0.481779 2.59%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.439432 1.57%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.144994 1.51%

Yuga Labs’ın Bitcoin NFT Koleksiyonu İçin Tarih Verildi

yuga labsin bitcoin nft koleksiyonu icin tarih verildi

Popüler NFT içerik oluşturucusu Yuga Labs, kısa bir süre önce yeni NFT koleksiyonu olan TwelveFold’un duyurusunu yapmıştı. Yuga Labs’ın yeni NFT koleksiyonu olan TwelveFold, şirketin diğer popüler NFT koleksiyonlarının aksine Bitcoin NFT koleksiyonu olarak karşımıza çıktı. Yuga Labs, Bitcoin NFT koleksiyonu TwelveFold’un açık arttırmaya ne zaman çıkacağını açıkladı.

Bitcoin NFT Koleksiyonu TwelveFold İçin Geri Sayım Başladı

NFT içerik oluşturucuları arasında en üst sıralarda yer alan Yuga Labs, geçtiğimiz günlerde ilk Bitcoin NFT koleksiyonunu duyurmuştu. Yuga Labs’ın ilk Bitcoin NFT koleksiyonu olan TwelveFold için geri sayım başladı.

yuga labsin bitcoin nft koleksiyonu icin tarih verildi 2

Şirket tarafından diğer tekniklerin yanı sıra üç boyutlu modelleme teknolojisi kullanılarak oluşturulan 300 NFT’den 288’inin satışa sunulacağı belirtildi. Yuga Labs tarafından yapılan açıklamaya göre söz konusu kalan 12 NFT katkıda bulunanlar, bağış ve hayırsever projeler için saklanacak. Müzayedenin 24 saat boyunca devam etmesi ve daha sonrasında kapatılması hedefleniyor.

Son olarak nihai sonuçların 6 Mart tarihinde açıklanacağı belirtildi. Bununla birlikte NFT’ler için verilecek olan tekliflerin daha önceden belirlenen bir fiyatı ya da kılavuzu bulunmuyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. Erken yaşta bilgisayar ve internetle tanışan Burak, Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerikler üreterek sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala