Yuga Labs’ın Bitcoin NFT Koleksiyonu İçin Tarih Verildi

yuga labsin bitcoin nft koleksiyonu icin tarih verildi

Popüler NFT içerik oluşturucusu Yuga Labs, kısa bir süre önce yeni NFT koleksiyonu olan TwelveFold’un duyurusunu yapmıştı. Yuga Labs’ın yeni NFT koleksiyonu olan TwelveFold, şirketin diğer popüler NFT koleksiyonlarının aksine Bitcoin NFT koleksiyonu olarak karşımıza çıktı. Yuga Labs, Bitcoin NFT koleksiyonu TwelveFold’un açık arttırmaya ne zaman çıkacağını açıkladı.

Bitcoin NFT Koleksiyonu TwelveFold İçin Geri Sayım Başladı

NFT içerik oluşturucuları arasında en üst sıralarda yer alan Yuga Labs, geçtiğimiz günlerde ilk Bitcoin NFT koleksiyonunu duyurmuştu. Yuga Labs’ın ilk Bitcoin NFT koleksiyonu olan TwelveFold için geri sayım başladı.

yuga labsin bitcoin nft koleksiyonu icin tarih verildi 2

Şirket tarafından diğer tekniklerin yanı sıra üç boyutlu modelleme teknolojisi kullanılarak oluşturulan 300 NFT’den 288’inin satışa sunulacağı belirtildi. Yuga Labs tarafından yapılan açıklamaya göre söz konusu kalan 12 NFT katkıda bulunanlar, bağış ve hayırsever projeler için saklanacak. Müzayedenin 24 saat boyunca devam etmesi ve daha sonrasında kapatılması hedefleniyor.

Son olarak nihai sonuçların 6 Mart tarihinde açıklanacağı belirtildi. Bununla birlikte NFT’ler için verilecek olan tekliflerin daha önceden belirlenen bir fiyatı ya da kılavuzu bulunmuyor.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
541.454,92 TL 2,00%
ethereumETH/TRY
34.467,09 TL 3,30%
tetherUSDT/TRY
19,24 TL 0,38%
bnbBNB/TRY
6.499,98 TL 2,51%
usd-coinUSDC/TRY
19,16 TL 0,37%
xrpXRP/TRY
8,80 TL 19,52%
cardanoADA/TRY
7,28 TL 13,46%
dogecoinDOGE/TRY
1,45 TL 5,81%
staked-etherSTETH/TRY
34.465,56 TL 3,55%
matic-networkMATIC/TRY
22,00 TL 4,72%
Bağlantıyı kopyala