Web3 Oyun Stüdyosu Kratos, IndiGG’yi Satın Aldı

web3 oyun studyosu kratos indiggyi satin aldifgg5t

Son dönemde kripto para sektöründe birçok şirket satın alma işlemleri ile gündeme geliyor. Çıkan son haberlere göre; Kratos Studios, 150 milyon dolarlık bir değerlemeyle 20 milyon dolarlık başlangıç ​​fonu topladı. Hintli web3 oyun girişimi ayrıca Yield Guild Games DAO’nun bir alt DAO’su olan IndiGG’yi satın aldı.

Kratos, IndiGG’yi Satın Aldığını Açıkladı

Hindistan merkezli bir web3 oyun girişimi olan Kratos Studios, 20 milyon dolarlık bir başlangıç ​​finansman turunda 150 milyon dolarlık bir değerlemeye ulaştı. Kratos yaptığı açıklamada, turda Accel’in de olduğu ve diğer yatırımcılar arasında Prosus Ventures, Courtside Ventures, Nexus Venture Partners ve Nazara Technologies’in yer aldığını da belirtti.

web3 oyun studyosu kratos indiggyi satin aldifvgf

Oyun girişimi ayrıca bir token takası yoluyla Yield Guild Games DAO’nun bir alt DAO’su olan IndiGG’yi satın aldı. Kratos’un kurucu ortağı Manish Agarwal, konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

Yeni token 12 ay içinde piyasaya sürülecek. Mevcut INDI token sahipleri, yatırımlarını düşürmek zorunda kalmamaları için başlangıçta yatırdıkları dolar değeriyle değiştirilecek.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
534.799,37 TL 1,68%
ethereumETH/TRY
33.890,49 TL 1,67%
tetherUSDT/TRY
19,07 TL 0,60%
bnbBNB/TRY
6.270,19 TL 1,57%
usd-coinUSDC/TRY
19,05 TL 0,58%
xrpXRP/TRY
8,60 TL 1,34%
cardanoADA/TRY
6,81 TL 0,87%
staked-etherSTETH/TRY
33.833,38 TL 1,51%
dogecoinDOGE/TRY
1,42 TL 0,10%
matic-networkMATIC/TRY
21,13 TL 2,74%
Bağlantıyı kopyala