bitcoinBTC/TRY
1.222.366,41 TL 3,66%
ethereumETH/TRY
64.955,39 TL 4,43%
tetherUSDT/TRY
28,94 TL 0,12%
bnbBNB/TRY
7.042,73 TL 1,58%
xrpXRP/TRY
18,09 TL 5,22%
solanaSOL/TRY
1.997,57 TL 4,81%
usd-coinUSDC/TRY
28,95 TL 0,02%
staked-etherSTETH/TRY
64.988,97 TL 4,26%
cardanoADA/TRY
15,95 TL 6,72%
dogecoinDOGE/TRY
2,84 TL 1,58%

Paylaş

Kripto varlık yöneticisi Bitcoin ETF başvurusunu değiştirdi

Valkyrie Bitcoin spot ETF

Kripto varlık yöneticisi Valkyrie, 30 Ekim tarihinde ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) güncellenmiş bir spot Bitcoin ETF başvurusunda bulundu. Valkyrie, ETF başvurusunu güncelleyen altıncı kurumsal oldu.

Kripto para piyasası, Bitcoin spot ETF’lerin yarattığı FOMO neticesinde şenlik yaşadı. Ekim boyunca BTC ve altcoin’lerde güçlü yükselişler gözlemlendi. BlackRock, Fidelity, Valkyrie ve Ark Invest gibi kurumsalların Bitcoin’e kapılarını açması, boğa beklentilerini de şiddetlendirdi.

SEC’in Bitcoin spot ETF başvurularını kabul edip etmeyeceği merakla beklenilirken, kurumsallardan yeni hamleler gelmeye devam ediyor. Valkyrie, daha önce yaptığı Bitcoin spot ETF başvurusunu güncelleyerek SEC’e yeniden sundu. Şirket, güncelleme yapan altıncı kurumsal oldu.

Valkyrie, Bitcoin spot ETF başvursunu güncelledi

Kripto varlık yöneticisinin Valkyrie Bitcoin Fonu için güncellenmiş beyanı, yatırımcılara Bitcoin tarafından desteklenen hisselere yatırım yapma fırsatı sunacak. Bu hisselerin, Nasdaq Borsası’nda “BRRR” sembolü altında işlem görmesi bekleniyor.

Valkyrie, başvurusunda “Bu izahnamedeki bilgiler kesin değildir ve değiştirilebilir” şeklinde bir uyarıda bulundu. Ayrıca, firmanın kayıt beyanı yürürlüğe girene kadar BRRR menkul kıymetlerini satmasına izin verilmediği de belirtildi.

Valkyrie spot etf başvurusu

Valkyrie’nin güncellenmiş spot Bitcoin ETF’si, Bitwise, BlackRock, Fidelity, Grayscale, VanEck ve ARK Invest tarafından yakın zamanda yapılan değiştirilmiş spot BTC ETF dosyasına dahil edildi.

Kripto ETF analistleri, devam eden Bitcoin ETF değişikliklerinin, SEC’in onayından geçme açısından önemli bir hamle olduğunu savundu.

Yanıt verin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala