bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 64,971.41 4.25%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,098.51 2.56%
bnb
BNB (BNB) $ 560.60 3.56%
solana
Solana (SOL) $ 143.74 7.91%
xrp
XRP (XRP) $ 0.499321 1.63%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.471967 5.65%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.152457 4.11%

Immutable, Web 3 Oyun ve NFT Projeleri için Girişim Fonu Başlattı

immutable web 3 oyun ve nft projeleri icin girisim fonu baslattid.jpg

NFT sektörü her geçen gün daha hızlı gelişme kaydederken, birçok şirket bu alandaki yatırımlarını artmaya çalışıyor. Bu kez NFT ölçeklendirme platformu Immutable’dan bir hamle geldi. Immutable, Web 3 oyunlarına ve NFT projelerine odaklanan 500 milyon dolarlık bir girişim fonu başlattı.

Immutable’dan Web 3 ve NFT Projeleri için Girişim Fonu

NFT ölçeklendirme platformu Immutable, Web 3 oyunlarını ve NFT projelerini geliştirmek için yeni bir adım attı. Immutable, bu konudaki çalışmalarını hızlandırmak için 500 milyon dolarlık bir girişim fonu başlattı. Söz konusu bu yeni girişim fonu, token hibeleri ve yatırımlar yoluyla Immutable X protokolünü de geliştirecek. 

Immutable, fonun BITKRAFT, Animoca, Arrington Capital, Double Peak, Airtree, King River Capital ve GameStop gibi kripto ve oyun yatırımcılarıyla işbirliği yapacağını söyledi.

Ayrıca Immutable Ventures, Starkware, Stardust, PlanetQuest ve Topology dahil olmak üzere Web3 şirketlerine ve NFT girişimlerine yatırım yaptı. Son olarak hatırlatmak gerekirse bu yılın başlarında GameStop, NFT pazarının lansmanı için Immutable ile ortaklık kurmuştu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala