bitcoinBTC/TRY
1.267.000,93 TL 3,91%
ethereumETH/TRY
65.131,21 TL 1,31%
tetherUSDT/TRY
28,95 TL 0,11%
bnbBNB/TRY
6.657,89 TL 0,39%
xrpXRP/TRY
18,15 TL 2,55%
solanaSOL/TRY
1.810,08 TL 3,35%
usd-coinUSDC/TRY
28,91 TL 0,07%
staked-etherSTETH/TRY
65.083,78 TL 1,44%
cardanoADA/TRY
13,00 TL 11,87%
dogecoinDOGE/TRY
2,92 TL 12,30%

Paylaş

Dijital Varlık Şirketi CoinShares, FlowBank’taki Hissesini Artırdı

dijital varlik sirketi coinshare

Avrupa’nın en büyük dijital varlık yönetimi şirketlerinden biri olan CoinShares, 2021 yılının Ekim ayında Cenevre merkezli çevrimiçi banka olan FlowBank’a 11.845,790 dolarlık stratejik bir yatırım yaptığını açıklamıştı. Bu kez CoinShares, FlowBank’taki stratejik yatırımını artıracak bir hamle yaptı.

CoinShares, FlowBank’taki Stratejik Yatırımı Artırıyor

Dijital varlık yatırım şirketi CoinShares, pazar erişimini genişletmek için hareket ederken FlowBank’taki hissesini artırdı. CoinShares bugün yaptığı bir açıklama ile FlowBank‘ın yüzde 20,8’lik başka bir hissesini 26.5 milyon dolar karşılığında satın aldığını duyurdu.

CEO Jean-Marie Mognetti basın açıklamasında, FlowBank satın alımının “CoinShares’i entegre bir dijital varlık fintech şirketi yapma stratejik planımızla uyumlu” olduğunu söyledi.

FlowBank CEO’su ve kurucusu Charles Henri Sabet ise şunları söyledi:

Müşterilerimiz CoinShares’in CFD’lerdeki kriptosuna yatırım yapabilir ve bu şekilde dijital para birimlerine maruz kalabilir. Bu sadece başlangıç. Önümüzdeki aylarda CoinShares ile daha fazla işbirliği yapmayı ve ürün teklifimizi bir sonraki seviyeye taşımayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala