bitcoinBTC/TRY
1.228.561,76 TL 3,00%
ethereumETH/TRY
65.111,43 TL 3,75%
tetherUSDT/TRY
28,95 TL 0,01%
bnbBNB/TRY
6.830,52 TL 1,32%
xrpXRP/TRY
18,14 TL 4,41%
solanaSOL/TRY
2.019,57 TL 2,90%
usd-coinUSDC/TRY
28,95 TL 0,05%
staked-etherSTETH/TRY
65.080,45 TL 3,72%
cardanoADA/TRY
16,11 TL 5,54%
dogecoinDOGE/TRY
2,87 TL 0,91%

Paylaş

Binance 3 işlem çiftini devre dışı bıraktı

binance 3

Binance UNI, ALGO ve AXS ile bağlantılı olanlar da dahil olmak üzere, bir süredir performans göstermeyen işlem çiftlerini devre dışı bıraktı.

Popüler kripto para borsası Binance, düşük performans gösteren token çiftleriyle ilgili olarak platformunu temizlemek için sert bir hamle daha yaptı. Ticaret devi tarafından açıklandığı üzere, UNI, ALGO ve AXS için marj ticareti çiftleri listeden çıkarıldı.

Etkilenen token’lar ve bunların işlem çiftleri arasında ise şunlar yer aldı:

AUCTION/BUSD, ALGO/BUSD, APT/BUSD, ATOM/BUSD, AXS/BUSD, COMP/BUSD, CRV/BUSD, DODO/BUSD, DYDX/BUSD, EGLD/BUSD, ETC/BUSD, EOS/BUSD yer almaktadır, FLOW/BUSD, FTM/BUSD, GLMR/BUSD, GMT/BUSD, HBAR/BUSD, KEY/BUSD, LDO/BUSD, LEVER/BUSD, LINA/BUSD, MAGIC/BUSD, MANA/BUSD, MASK/BUSD, NEAR/BUSD, ONE/BUSD, RNDR/BUSD, TRX/BUSD, UNI/BUSD, VET/BUSD.

Borsa, bu varlıkların çapraz marjlı ve izole marjlı çiftlerinin 26 Ekim saat 6:00’ya kadar devreden çıkarılacağını söyledi. Bu inceleme sürecine dayanarak Binance, geçtiğimiz birkaç ay içinde Dogecoin (DOGE), XRP ve MATIC çiftlerini de listeden çıkardı.

Beyza Nur Kızıldemir

Beyza Nur Kızıldemir

Beyza Nur Kızıldemir 6 Temmuz 1997 tarihinde Bursa’da dünyaya geldi. İlkokul, ortaokul ve lise yıllarını Bursa’da geçirdi. Şu an İstanbul’da yaşıyor. Çocukluğundan bu yana tiyatro, müzik, sinema ve edebiyata ilgi duydu, zaman zaman bu branşlarda eğitimler aldı. İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunu olan Beyza, aynı zamanda Gazetecilik bölümü ile de çift anadal yaptı. Öğrencilik yıllarında üniversitenin resmi yayın organı İletim Gazetesi’nde muhabir ve editör olarak çalıştı. Aynı yıl Vatan Gazetesi’nin kitap ekinde editör stajını tamamladı. Eğitim ve iş hayatı daima iç içe olan Beyza, satış danışmanlığından garsonluğa kadar pek çok iş tecrübesi edindi ve hayatı tanıdı. Work and Travel programıyla 3 buçuk ay ABD’de yaşadı. Mezun olduktan sonra Akşam Gazetesi’nde profesyonel meslek hayatına adım attı. Burada SEO editörü ve gündem editörü olarak toplamda yaklaşık 2 yıl görev aldı. Farklı sektörlerde deneyim edinme arzusuna kapılan Beyza, Günışığı Kitaplığı’nın basın tanıtım sorumluluğunu üstlendi. Yazma sevdası ağır basınca da medyaya dönüş yaptı. Bir dönem Fil'm Hafızası'nın haber editörleri arasında yer alan Beyza, geleneksel ve dijital medyada edindiği tecrübeler sayesinde her konuda yazabilme yetisi kazandı. Farklı mecralarda yazıları yayınlandı. Dijital varlıkların, biz istesek de istemesek de geleceğin ekonomisini yönlendireceğine inanıyor. Kripto sektörünün kendi içinde yarattığı dilin, her kesimden okur tarafından anlaşılması için çalışan Beyza, mevcut durumda BTC Haber, Coinkolik ve CoinBilgi'de SEO editörü görevini yürütüyor. Ayrıca farklı kurumlara freelance olarak içerik üretiyor.

Yanıt verin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala