Altcoinler Kısa Vadede Ne Olur?

kriptografik programında Beste Uyanık bu hafta Altcoinler Kısa Vadede Ne Olur? sorusunu yanıtladı. Bu hafta hem temel hem de teknik analiz ile birlikte önümüze çıkacak hareketlilikler incelendi.

Beste Uyanık bu videoda altcoin piyasasında dikkatli olunması gereken noktalara değindi. Ayrıca Beste Uyanık videoda geçtiğimiz hafta Bitcoin’de yaşanan önemli gelişmelerden de bahsetti.

altcoinler kisa vadede ne olur 2

Not: Videoda yer alan analizler yatırım tavsiyesi değildir.

Videomuzda Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Mina (MINA), Polygon (MATIC), Dash (DASH), Syscoin (SYS) ve Loopring (LRC) dair bilgilere ulaşabilirsiniz.

Peki bu kripto para birimleri, CoinMarketCap verilerine göre haberin yazımı esnasında kaç dolardan işlem görüyor birlikte inceleyelim;

Bitcoin (BTC): 42.310.95 dolar

Ethereum (ETH): 3,243,76 dolar

Mina (MINA): 3.36 dolar

Polygon (MATIC): 2,22 dolar

Dash (DASH): 142.34 dolar

Syscoin (SYS): 1.05 dolar

Loopring (LRC): 1.49 dolar

Beste Uyanık videoda Türk lirası yatırımı hakkında da açıklamalarda bulundu:

Şu anda yurtdışı kaynaklarımıza baktığınız zaman Türk yatırımcılar Tether’e en çok yatırım yapan yatırımcılar arasında. Çünkü Türk lirasının kaybının önüne geçmek istiyorlar. Ben her zaman şunu söylüyorum, eğer Türk borsasında bir yatırımınız varsa TL bazında durmak bana göre mantıksız.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 569.816,72 TL 1,53%
ethereum
Ethereum (ETH) 42.548,79 TL 2,29%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 6.348,98 TL 2,35%
tether
Tether (USDT) 13,51 TL 0,01%
usd-coin
USD Coin (USDC) 13,51 TL 0,02%
cardano
Cardano (ADA) 18,37 TL 2,63%
solana
Solana (SOL) 1.854,22 TL 2,18%
xrp
XRP (XRP) 10,04 TL 1,48%
terra-luna
Terra (LUNA) 1.115,18 TL 4,58%
polkadot
Polkadot (DOT) 331,96 TL 2,11%
Bağlantıyı kopyala