bitcoinBTC/TRY
1.270.491,58 TL 0,63%
ethereumETH/TRY
67.992,71 TL 0,85%
tetherUSDT/TRY
28,93 TL 0,03%
bnbBNB/TRY
6.968,32 TL 1,50%
xrpXRP/TRY
19,30 TL 2,67%
solanaSOL/TRY
2.103,60 TL 4,71%
usd-coinUSDC/TRY
28,93 TL 0,03%
staked-etherSTETH/TRY
68.006,59 TL 0,96%
cardanoADA/TRY
17,19 TL 0,45%
dogecoinDOGE/TRY
2,90 TL 2,59%

Paylaş

PayPal CEO’su Kripto Paraların Geleceği Konusunda Heyecanını Dile Getirdi

paypal ceosu kripto paralarin gelecegi konusunda heyecanini dile getirdi

Kripto para birimlerini hızla benimsenmesi ile beraber bu alandaki yenilikler de yatırımcıları heyecanlandırıyor. Ödeme teknolojisi şirketi PayPal’ın CEO’su Dan Schulman, Axis Tel Aviv 2022’deki açılış konuşması öncesinde Ctech’e bir açıklama yaptı. PayPal‘ın CEO’su açıklamasında kripto paraların geleceği hakkında düşüncelerini dile getirdi.

PayPal CEO’su: Kriptonun Finansal Sisteme Katacakları Konusunda Çok Heyecanlıyım

Paypal CEO’su Dan Schulman, uluslararası bir yatırım ve inovasyon konferansı olan Axis Tel Aviv öncesinde CTech ile konuştu. Dan Schulman yaptığı açıklamalarda kripto paraların ve dijital defter teknolojisinin ileride finansal sisteme katacakları konusunda çok heyecanlı olduğunu belirtti.

paypal ceosu kripto paralarin gelecegi konusunda heyecanini dile getirdi 3
PayPal CEO’su Dan Schulman

PayPal CEO’su Dan Schulman, konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

Kripto ve dijital defter teknolojisinin ileriye dönük finansal sisteme neler yapabileceği konusunda çok heyecanlıyım. Bence herkesin kripto, alıp satması ve yarın Bitcoin fiyatının ne olacağı hakkında düşündüğü ilk şeyler, dijital para birimleri hakkında benim için en az ilginç olan kısım. Bu, dijital para birimlerini bir varlık sınıfı olarak düşünmektir. Bana göre dijital para birimleriyle ilgili asıl heyecan verici şey.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala