bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 64,267.22 0.01%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,495.05 0.11%
bnb
BNB (BNB) $ 588.44 0.38%
solana
Solana (SOL) $ 133.53 0.39%
xrp
XRP (XRP) $ 0.484277 0.64%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.386532 0.51%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.124213 0.29%

Ünlü isimden cesur Bitcoin tahmini: İmkansız mı?

bitcoin btc boga

Kripto girişimi Apollo’nun kurucu ortağı Thomas Fahrer, bankaların Bitcoin’e yaklaşımı ve spot Bitcoin ETF’lerin etkisiyle BTC fiyatının 5 milyon dolara ulaşacağını öne sürdü.

Kripto para piyasasının hızla gelişmesi ve artan kullanıcı sayısı, küresel çapta yankı uyandırdı. Geleneksel finansın aktörleri de Bitcoin’in durdurulamaz bir gelişim içerisinde olduğunu kabul etti. Özellikle spot Bitcoin ETF’lerin kurumsalları çekmesi, Bitcoin’in gelecek yıllarda daha fazla benimseneceğini düşündürttü.

Apollo kurucu ortağı Thomas Fahrer de benzer bir görüşe sahip. Fahrer, artan kurumsal ilginin ve bankaların yaklaşımının Bitcoin’i ileriye taşıyacağını düşünüyor. Fahrer, BTC‘nin 5 milyon dolar olacağını öne sürdü.

BTC bitcoin

Bitcoin (BTC) güçlenmeye devam ediyor

Kripto paraların lideri Bitcoin (BTC), 1 Mayıs’tan bu yana yüzde 16’nın üzerinde yükseliş yaşadı. BTC’nin yükselişinde, spot Bitcoin ETF’lere artan talep önemli bir etmen oldu. Geleneksel finansın önemli aktörleri, SEC’ye sundukları raporlarda spot Bitcoin ETF yatırımlarından bahsettiler. Bankacılık devi Morgan Stanley, Grayscale’in en büyük ikinci hissedarı olarak kayıtlara geçti.

bitcoin

Apollo kurucu ortağı Thomas Fahrer, gece saatlerinde X üzerinden dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Fahrer, Michael Saylor’un bir tweet’ini alıntılayarak Bitcoin ile ilgili görüş bildirdi.

Fahrer, Saylor’un “Wall Street Bitcoin’i istiyor, Temsilciler Meclisi Bitcoin’i istiyor ve şimdi Senato da Bitcoin’i istiyor.” tweet’ini alıntıladı. Bu yoruma görüş bildiren Fahrer, “Bitcoin’i 5 milyon dolara çıkaracak katalizörlerin kutsal üçlüsü neredeyse tamamlandı.” dedi.

Fahrer, Spot Bitcoin ETF’lere artan talebi, Finansal Muhasebe Standartları Kurulu’nun (FASB) gerçeğe uygun değer muhasebesi kurallarını ve bankaların Bitcoin’i teminat olarak saklamasını yükseliş sinyali olarak yorumladı. Ünlü isim, BTC’nin bu üç önemli etmen eşliğinde 5 milyon dolara yürüdüğünü aktardı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Özgür Umut Demirci

24 Aralık 1997 tarihinde Artvin'de dünyaya geldi. Özgür, bir süre Bursa'da yaşadı. Bursa'da TSO Gürsu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra Antalya Akdeniz Üniversitesi Gazetecilik bölümünde Lisans eğitimini tamamladı. 2020 yılından beri sektörün içinde yer alıyor.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
Bağlantıyı kopyala