GetGo Cafe+Market, 125 Mağazaya Bitcoin ATM’leri Ekliyor

getgo cafemarket 125 magazaya bitcoin atmleri ekliyor

Dünya genelinde kripto para birimlerinin benimsenmesi artmaya devam ederken, Bitcoin ATM birimleri de dünyanın dört bir yanında kurulmaya devam ediyor. Bu noktada GetGo Café+Market, çeşitli yerlerde bulunan mağazalarına Bitcoin ATM’leri kuracağını açıkladı.

GetGo Café+Market, Mağazalarına Bitcoin ATM’leri Kuruyor

Amerika Birleşik Devletleri merkezli GetGo, GetGo Café+Market şubelerine Bitcoin ATM’leri kurmak için Bitcoin Depot ile ortaklık kurduğunu açıkladı. GetGo Café+Market, kurulan bu ortakla birlikte şimdilik 125 mağazasına Bitcoin ATM’si kuracağını belirtti.

getgo cafemarket 125 magazaya bitcoin atmleri ekliyor 2

Kurulan ortaklıkla birlikte GetGo ve Bitcoin Depot müşterilerinin çeşitli ek olanaklarının bulunduğu erişilebilir konumlarda Bitcoin alım satım yapabilmelerine imkân tanıyacak. Kurulan bu ortaklık Bitcoin Depot’un varlığını da güçlendirecek. Konu hakkında açıklama yapan GetGo halkla ilişkiler müdürü Brandon Daniels şu ifadeleri kullandı:

Misafirlerimize yüksek kaliteli yiyecekleri ve en uygun olan şeyleri sağlamak GetGo olarak bizim en büyük önceliğimiz olmuştur. Sürekli olarak müşterilerimize daha iyi hizmet vermek adına yeni yollar arıyoruz. Bununla birlikte yeni teknolojileri de müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilmek adına kullanıma sunuyoruz. Müşterilerimiz artık GetGo Café+Market mağazalarında Bitcoin ATM’lerine de erişim sağlayabilecek.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
554.174,21 TL 0,89%
ethereumETH/TRY
38.352,44 TL 0,38%
tetherUSDT/TRY
20,62 TL 0,00%
bnbBNB/TRY
6.279,61 TL 0,77%
usd-coinUSDC/TRY
20,61 TL 0,05%
xrpXRP/TRY
10,42 TL 1,30%
staked-etherSTETH/TRY
38.349,56 TL 0,34%
cardanoADA/TRY
7,50 TL 2,71%
dogecoinDOGE/TRY
1,48 TL 0,75%
matic-networkMATIC/TRY
18,44 TL 0,70%
Bağlantıyı kopyala