bitcoinBTC/TRY
1.269.189,85 TL 0,58%
ethereumETH/TRY
67.874,10 TL 1,26%
tetherUSDT/TRY
28,93 TL 0,02%
bnbBNB/TRY
6.931,87 TL 1,55%
xrpXRP/TRY
19,16 TL 3,51%
solanaSOL/TRY
2.077,86 TL 7,06%
usd-coinUSDC/TRY
28,92 TL 0,00%
staked-etherSTETH/TRY
67.846,91 TL 1,21%
cardanoADA/TRY
16,96 TL 2,86%
dogecoinDOGE/TRY
2,88 TL 4,58%

Paylaş

XRP, BTC ve BNB Yatırımcıları Umutlu

xrp btc ve bnb yatirimcilari umutlu

Santiment’in yakın zaman önce yayımladığı raporuna göre; Ripple (XRP), Bitcoin (BTC) ve Binance Coin (BNB) yatırımcıları fiyatlarda artış bekliyor. Polkadot (DOT) için ise aynı beklentiler ne yazık ki yok.

XRP, BTC ve BNB için Umut Varken, DOT Şüpheli

Zincir üstü veri sağlayıcısı Santiment, ilk 10 kripto para birimleri arasında yer alan BTC, BNB ve XRP ile ilgili bazı bilgiler paylaştı. Buna göre, söz konusu kripto para birimlerinin yatırımcıları bir fiyat artışı beklentisinde. Bu kripto para birimlerine olan duyarlılık artarken, Polkadot (DOT) için ise duyarlılık daha olumsuz hale gelmiş durumda.

Santiment‘in Ağırlıklandırılmış Duyarlılık Karşılaştırma metriğine göre, BTC, XRP ve BNB’ye olan duyarlılık piyasadaki diğer tüm kripto para birimlerinden daha fazla yükselmiş durumda.

Biraz daha geniş bir pencereden bakmak gerekirse,

Söz konusu üç kripto para birimi de yılın başından beri düşüşte. Bitcoin, 47.700 dolarlık bölgeden düşmeye başladı ve 24 Ocak günü 33.495 dolara kadar indi. Şimdilerde ise CoinMarketCap verilerine göre, 38.987 dolardan işlem görüyor.

Binance Coin (BNB) ise 3 Ocak günü 531 dolardan işlem görüyordu.24 Şubat’ta ise 331 dolara kadar geriledi. Haberin yazımı sırasında ise BNB, 372 dolardan işlem görüyor.

XRP, yıla 0,8617 dolardan başladı. 24 Ocak’ta ise 0,565 dolara kadar düştü. XRP şimdilerde 0,7988 dolardan işlem görüyor.

Hazal Orta

Hazal Orta

Hazal, 1990 yılında, ailenin tek çocuğu olarak, İstanbul’un Fatih ilçesinde doğdu. Hayatının ilk 18 yılını İstanbul’da geçirdikten sonra üniversitede Turizm ve Otel İşletmeciliği okumak için Isparta’nın yolunu tuttu. Eğitim hayatı boyunca yalnızca stajlarda turizm sektörüyle ilgilendi. Üniversite eğitiminin ilk yıllarında Work&Travel programıyla Amerika Birleşik Devletleri’nde üç aylık bir turizm deneyimi elde etti ve bu kariyerini, burada noktaladı. Eğitimi boyunca hiçbir gün bile turizmde bir kariyer hedeflemediği için okul biter bitmez kendine yeni bir çıkış aradı. Yazmaya ve yazılı basını takip etmeye olan ilgisiyle birlikte de kendini bilgisayar başında haber yazmaya çalışırken buldu. Editörlük kariyerine 2012 yılında, otomobil haberleri yazmaya çabalayarak başlayan Hazal, kariyerinin ilk yıllarında hem haberciliğin hem de dijital yayıncılığın dinamiklerini öğrenmeye başladı. SEO kelimesiyle tanışması da bu yıllara dayanıyor. Yaklaşık 6 yıl boyunca yerli ve yabancı basını yakından takip ederek en doğru bilgiyi, hızlı ve sade bir şekilde okurlarla buluşturmanın ne kadar önemli olduğunu öğrendi. 6 yıllık bu otomotiv haberleri geçmişinin ardından ise soluğu teknoloji basınında aldı. Teknoloji basınındaki kariyerine Yazı İşleri Müdürü olarak başlayan Hazal, içerik üretiminin yanında yönetimi konusunda da önemli deneyimler elde etti. Bu süreçte hem teknoloji hem de otomotiv basınındaki bazı dergilerde de Yazı İşleri Müdürü ve Editör olarak görev alarak, basılı yayınlara dair de tecrübeler edindi. Farklı ekiplerle ve farklı sektörlerde çalışmanın çok yönlülüğe önemli katkılar sağladığını düşünen Hazal, yeni dönemde ise uzun suredir heyecan duyduğu blockchain teknolojisine daha fazla ilgi göstermeye başladı ve kariyerine de, teknolojiyle olan dirsek temasını kesmeden, bu doğrultuda devam etmeye karar verdi. Teknolojinin kanatları altındaki blockchain, NFT ve kripto para terimlerine aşina olan Hazal’ın yolu da böylelikle Kriptomeda ile kesişmiş oldu. BTCHaber.com'da Yönetici Editör görevini üstlenen Hazal, yazmaya bu çatı altında devam ediyor. Boş zamanlarında farklı alanlarda okumalar yapan Hazal, iyi yazmanın çok okumaktan geçtiğine inanıyor. Bilgisayar başından kalktığında ise soluğu dijital içerik platformlarında alıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala