bitcoinBTC/TRY
721.927,09 TL 0,55%
ethereumETH/TRY
44.046,63 TL 1,13%
tetherUSDT/TRY
27,32 TL 0,05%
bnbBNB/TRY
5.790,62 TL 0,64%
xrpXRP/TRY
13,54 TL 0,57%
usd-coinUSDC/TRY
27,33 TL 0,00%
staked-etherSTETH/TRY
44.042,80 TL 1,12%
cardanoADA/TRY
6,67 TL 0,48%
dogecoinDOGE/TRY
1,66 TL 0,08%
solanaSOL/TRY
525,08 TL 1,25%

Paylaş

PEPE, neden düşüyor? 

PEPE’nin benimsenmesini arttırmak için kullanılan çoklu imza cüzdanındaki değişiklikler sonucunda PEPE fiyatı son 24 saatte %20’ye varan değer kayıpları yaşadı. BTCHaber TV’nin bugünkü canlı yayınında, Gate Türkiye Araştırma Uzmanı Sevcan Dedeoğlu ile konuştuk, öne çıkan altcoin’leri de değerlendirdik.

Sevcan Dedeoğlu, düşüşe geçen Pepecoin’i ve altcoin piyasasını değerlendirdi. Dedeoğlu, Pepe’nin düşüşünü, cüzdan ve proje sahiplerinin arasındaki anlaşmazlıklarla beraber kötü niyetli birinin 17 trilyon değerinde PEPE’yi çalması ile gerçekleştiğini ifade etti. Dedeoğlu, içerdeki yatırımcının varlıklarının alınıp piyasaya boşaltılmasının küçük yatırımcıyı mağdur ettiğini ifade etti.

Sevcan Dedeoğlu, bu gelişmelerin güven kaybı oluşturduğunu ifade ederek, gelinen noktada ilk çıktığında yükselişi ile hayat değiştiren PEPE’nin hayat değiştiren düşüşüyle karşılaşıyoruz yorumunda bulundu.

Canlı yayında Sevcan Dedeoğlu öne çıkan altcoin’i de değerlendirdi. SHIBA’nın lansman sürecinde olduğunu ve yukarı yönlü hareketlilik için hacim barlarının azaldığını, SUI’nin haftalık da pozitif olduğunu ve kuvvetli bir satışla yukarı yönlü bir hareketi görebileceğimizi, NEXA’nın short işlemlerden devam etmekte fayda olacağını değerlendirdi.

Canlı yayında aynı zamanda, TERRA’nın, ATOM’un, ROSE’un, MAKER’ın, APTOS’un, GRT ve ARBITRUM’un ve diğer öne çıkan altcoinler’in teknik analizini değerlendirdi.

Daha fazla analiz ve canlı yayın için BTCHaber YouTube kanalını takip etmeyi unutmayın.

Göker Bilgiç

Göker Bilgiç

Göker Bilgiç, Kasım 1992'de İstanbul'da doğdu. İlkokul ve lise öğrenimini İstanbul'da gördü. İstanbul Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünden mezun oldu. Üniversite yıllarında bilimsel araştırmalarda görev aldı. 2015 yılında Dünya gazetesinde haber editörü olarak mesleğe ilk adımını attı. Dünya'da farklı dönemlerde 5 yıla yakın çalıştı. Bu sürenin son 3 aylık kısmı Dünya kadrolarınca yayın hayatına başlayan Ekonomi gazetesinde geçti. Bazı dergi ve haber platformları ile reklam ajanslarında yine editör veya metin yazarı olarak mesai harcadı. 2018 yılında blockchain ve kripto paralar ile tanıştı. 2023 yılı Ocak ayından bu yana Btchaber.com'da editör olarak görev yapıyor. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema programında lisansüstü eğitimine devam ediyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala