Bitcoin Yükselecek Mi Düşecek Mi? BTC Son Durum

Beste Uyanık’ın sunumuyla gerçekleştirilen kriptografik’in yeni bölümü yayında. kriptografik’te bu hafta Beste Uyanık’ın konuğu Eren Caner oldu. Eren Caner birlikte Bitcoin’in son durumunu ve analizini yapıldı. Videomuzda teknik analiz ile Bitcoin yükselecek mi? Bitcoin ne olacak? gibi sorular yanıtını buldu.

Neler Konuşuldu?

Beste Uyanık, ilk olarak Eren Caner’e “Bitcoin’de son durum nedir?” diye sordu:

Eren Caner “Bitcoin’de sert bir düşüş olduğu zaman ve bu kırılmalar özellikle önemli noktalarda olduğunda benim tavsiyem önce uzun vadeli bir plan açsınlar. Haftalık veya aylık olarak baksınlar. Bu düşüşün ne kadar küçük olacağını görecekler tabii ki önce bir baraj açılıyor. Yani benim düşüncem Bitcoin belirli bir aşamaya geldi. Kesinlikle 2 sene veya 3 sene önceki piyasalarda kesinlikle değiliz. Ben genel olarak bu düşüşleri Bitcoin alma fırsatı olarak değerlendiriyorum Ama tabii ki burada da yatırım tavsiyesi vermiyoruz.” diye konuştu.

Ayrıca Eren Caner sözlerine şunları da ekledi:

Eren Caner “Durumu uzun vadede ele alalım. Aslında burada Bitcoin’in genel olarak yükselmeye devam etmesi için artık burada kalırsa düşer. Uzun vadede şu anda 56000 dolar yani bu üçgensel parabolik bir hat içerisinde yer alıyoruz.”

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
463.624,94 TL 2,00%
ethereumETH/TRY
30.832,44 TL 4,19%
tetherUSDT/TRY
15,86 TL 0,06%
usd-coinUSDC/TRY
15,86 TL 0,11%
binancecoinBNB/TRY
4.744,77 TL 0,09%
bnbBNB/TRY
4.734,47 TL 1,08%
xrpXRP/TRY
6,39 TL 5,59%
binance-usdBUSD/TRY
15,89 TL 0,12%
cardanoADA/TRY
8,18 TL 7,52%
solanaSOL/TRY
782,93 TL 8,88%
Bağlantıyı kopyala